Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Penny Market

Penny Market aj v Čechách

Čechy máte bližšie? „Nakupujte hezky Česky!“ Penny má v Čechách predajne doslova na každom kroku a jeho ponuku na 70 % tvoria lokálne potraviny. Okrem toho tu nájdete množstvo bio produktov, ktoré sú dnes veľmi vyhľadávané. Drogéria, mäsové a mliečne výrobky, ale aj sladkosti a alkohol môžete v Penny Market nakúpiť každý deň od 7:00 do 20:00 naozaj výhodne. Neváhajte a do Penny Market sa ponáhľajte. V každej predajni na vás čaká Penny Market a jeho akčná ponuka.

Penny Market ponúka

Čerstvé potraviny vám vďaka Penny Market.at nebudú na stole nikdy chýbať. Penny Market sa orientuje len na tovar, o ktorý je najväčší záujem, aby ste sa v obchode rýchlo zorientovali, nakúpili len to, čo naozaj potrebujete a čo je najdôležitejšie, aby ste mali istotu, že to, čo si domov odnesiete je naozaj čerstvé. Aj preto sa Penny Market teší takej obľube a láka stále viac zákazníkov. Kvalitné potraviny a podpora lokálnych pestovateľov a predajcov je to, čo Penny ponúka.

Penny leták – potraviny za prijateľné ceny

Leták Penny Market Rakúsko a Penny Market Čechy vám do schránky pravdepodobne nezablúdi. Nevešajte hlavu. Pozrite si Penny Market leták online a nakupujte naozaj výhodne. Penny Market leták a jeho akčná ponuka vám prináša kvalitný sortiment za naozaj prijateľné ceny. Patríte medzi stálych zákazníkov? Zaregistrujte sa do Penny vernostného programu a vaše nákupy budú vďaka Penny karte ešte lacnejšie.

Využite Penny Market zľavy

Viete o tom, že priemerný Slovák najviac zo svojho platu minie na potraviny? Páčilo by sa vám, keby ste mohli na tejto najväčšej položke ušetriť? Sledujte Penny Market zľavy a o lacnejšom nákupe potravín nemusíte len snívať. Akcie sa stále menia, kvalita ostáva. Ak stretnete po svojich potulkách po svete Penny Market, určite doň vstúpte. Kvalitné potraviny za prijateľnú cenu tak ľahko nenájdete.

Věděli jste, že v obchodě ForLiving.cz můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Carrefour.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

O Penny Market

Sieť supermarketov Penny Market bola založená v Nemecku v roku 1973. Aktuálne prevádzkuje vyše 3500 predajní v Rakúsku, Českej republike, Rumunsku, Taliansku, Maďarsku a samozrejme v materskom Nemecku. Prináša vaše obľúbené produkty za výhodné ceny. Penny Market Rakúsko nájdete hneď za hranicami. Kvalita výrobkov, ktoré Penny Market ponúka je zárukou, že si tu na nákup stále čas nájdete.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Penny Market.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.