Rentalcars.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Rentalcars.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 5 % v obchode Rentalcars.com

Platí do 03.12.2021

 
   

Rentalcars.com je online požičovňa automobilov, ktorá vám ponúka bezkonkurenčné ceny. Porovnajte si 900 spoločností vo viac ako 53...

Špeciálne ponuky na Rentalcars.com

+ 5 % naspäť z nákupu
   

Zaregistrujte sa na odber špeciálnych ponuk na rentalcars.com viac

O obchode Rentalcars.com


Chystáte sa na dovolenku, ale nechcete ostať len na jednom mieste? Spoznávajte nové miesta a široké okolie. Každý deň na inom mieste vám prinesie vždy nové zážitky. Vydajte sa na svoju vysnívanú akčnú dovolenku a prenajmite si na letisku alebo v mieste svojho pobytu auto na Rentalcars.com! Keď budete hľadať pobočku požičovne áut v cudzine, sledujte označenie car rental alebo rentalcars. Nezabudnite tiež využiť Rentalcars.com zľavy a nakupujte so zľavou.

rentalcars autopožičovne

Rentalcars.com dodávatelia

Rentalcars alebo v skratke rc auta je najväčší svetový online predajca prenájmu áut, ktorý spolupracuje s viac ako 900 spoločnosťami vo 160 krajinách sveta. Nájdete tu vozidlá ekonomickej triedy, športové, kabriolety, až po luxusné vozidlá od najznámejších, až po menej známych dodávateľov. Patrí sem napríklad Hertz, Avis, Europcar, Alamo, Budget, Enterprise, Dollar, Thrifty a ďalší. Prelistujte si Rentalcars.com letáky a buďte v obraze!

rentalcars výhody

Rentalcars.com rezervácia

Rezervácia auta online je jednoduchá. V prvom kroku si zvolíte miesto prevzatia vozidla, v druhom kroku dátum vyzdvihovania a odovzdávania, a v poslednom kroku si vyberiete automobil, v ktorom sa budete cítiť najlepšie a podľa vašich finančných možností. Ak ešte neviete, kam na dovolenku, Rentalcars.com vám ponúka návrhy najobľúbenejších destinácií, ako je Madrid, Menorka, Malorka alebo Sevilla.

Rentalcars.com recenzie

Pri každom vozidle a prevádzkovateľovi nájdete aj recenzie ostatných zákazníkov. Na webe Rentalcars.com je k dispozícii viac ako 3,5 miliónov recenzií od ľudí z celého sveta. Môžete si tak byť istí, že si skutočne vyberáte z najhodnovernejších ponúk. Rentalcars.com požičovne automobilov nájdete naozaj všade.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Rentalcars.com.
 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Rentalcars.com.
 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na Booking.com.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Rentalcars.com

5.0

Ján F.

23.02.2020 5.0

Výborná ponuka za veľmi prijateľné ceny a vysoká kvalita úrovne služieb

Martin

02.10.2017 5.0

Vypožičanie aj vrátenie prebehlo hladko (úplne bez problémov). Službu Rentalcars určite využijem znovu, môžem len odporučiť.

Peter

29.09.2017 5.0

Všetko fungovalo bez problémov. Spokojnosť.

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Rentalcars.com

Rentalcars.com je online požičovňa automobilov, ktorá vám ponúka bezkonkurenčné ceny. Porovnajte si 900 spoločností vo viac ako 53-tisíc pobočkách sveta. Len vďaka Rentalcars.com máte garantované najlacnejšie ceny, najlepších dodávateľov a široký výber áut podľa vášho želania.

Podmienky nákupu

U niektorých objednávok môže dôjsť k až 1% navýšeniu ceny výmenou za špeciálne bonusy (GPS zadarmo, druhý vodič zdarma) exkluzívne pre užívateľov Tipli.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Tipli

Pozor! Môžete prísť o  5 % späť z ceny nákupu v obchode Rentalcars.com.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.