Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Retrogéria

Retrogéria

www.tetadrogerie.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Minul sa vám prací prášok? Potrebujete odstrániť vodný kameň v kúpeľni alebo by sa vám zišiel nový lak na nechty? V drogérii Retrogéria nájdete všetko pre domácnosť, hygienu či krásu. Nakupujte tú kvalitnú drogériu za tie najvýhodnejšie ceny v drogérii Retrogéria.

O obchode Retrogéria

Drogéria Retrogéria

Kozmetika, čistiace prostriedky, hygienické potreby či autokozmetika. To všetko nájdete v drogérii Retrogéria, ktorá je na trhu už viac ako dve desaťročia. Znie vám názov Retrogéria retro? Nenechajte sa zmiasť. V sieti predajní Retrogéria nájdete tie najkvalitnejšie výrobky známych značiek. Navštívte jednu z 3 kamenných predajní v Bratislave a vyberte si zo širokého sortimentu drogérie, čistiacich prostriedkov, pracích práškov či iného drogistického tovaru za tie najlepšie ceny. Drogéria s dlhoročnou tradíciou, to je Retrogéria.

Retrogéria kozmetika

Čím je Retrogéria výnimočná? Drogéria Retrogéria vám prináša okrem veľkého výberu prostriedkov pre domácnosť, aj rozsiahlu ponuku výrobkov pre krásu. V Retrogérii nájdete produkty telovej kozmetiky značiek ako Nivea, Rexona, Dove, Garnier. Do portfólia drogérie Retrogéria patrí aj dekoratívna kozmetika, parfémy, či laky na nechty. V Retrogérii nezabúdajú ani na starostlivosť o vašu korunu krásy. Vlasová kozmetika ako farby na vlasy, laky na vlasy, tužidlá, šampóny či masky. Vďaka drogérii Retrogéria budú vaše vlasy žiariť.

Retrogéria ale nie je len kozmetika pre krásu. V predajniach nezabúdajú ani na najlepšieho priateľa každého muža, a tým je auto. V Retrogérii na vás čaká kvalitná autokozmetika, vďaka ktorej bude vaše auto čisté, voňavé a nablýskané.

Retrogéria otváracie hodiny

Chcete nakupovať v drogérii Retrogéria, ale neviete, kde sa predajne nachádzajú a kedy majú otvorené? Retrogéria otváracie hodiny sú pre každú z 3 kamenných predajní odlišné. Na Fedinke sú brány drogérie otvorené od pondelka do piatka medzi 8:00 a 18:00. V sobotu nakúpite od 8:00 do 12:30, v nedeľu je zatvorené. V OC Retro je predajňa Retrogéria otvorená od pondelka do soboty medzi 8:00 - 20:00. V nedeľu sú otvárcie hodiny skrátené. Nakúpite od 10:00 do 19:00. Drogéria Retrogéria na Dlhých Dieloch je otvorené v pracovné dni medzi 9:00-18:30, v sobotu v medzi 8:30-12:30 a v nedeľu je drogéria zatvorená.

Zaujala vás Retrogéria, ale nie ste z Bratislavy? To vôbec nevadí. Retrogéria nie je predsa žiadne retro. Nakúpiť môžete online cez e-shop Retrogéria z pohodlia vášho domova a nákup vám privezú až k dverám.

Retrogéria zľavy

Chceli by ste nakupovať drogériu za tie najpriaznvejšie ceny? Využite Retrogéria zľavy a nakupujte kvalitnú drogériu, čistiace prostriedky či kozmetiku za čo najvýhodnejších podmienok. Kvalita, tradícia a dobré ceny jedine v Retrogéria. Už nechcete zmeškať ani jednu výhodnú ponuku Retrogéria? Sledujte Retrogéria leták a už nikdy vám neunikne žiadna zľava.

Podobné obchody

Články

Kódy bánk v SR: Prehľadný zoznam všetkých…

Platíte často cez internet banking a máte problém s tým, čo je to IBAN, SWIFT alebo BIC kód?...
15.11.2018 Zobraziť článok

5 tipov na najlepšie kryty na Samsung z…

Originálne obaly na mobil, ktoré sme pre vás vytipovali na AliExpress, majú pridanú hodnotu....
26.1.2018 Zobraziť článok

Okay elektro - výhodny nákup elektra a…

Širokú a pestrú ponuku elektrospotrebičov a nábytku nájdete práve tu. Prečo pre svoj nákup voliť...
31.1.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo