Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Siko zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode Siko

Platí do 18.05.2021

 
   

Siko Chystáte sa zariaďovať alebo zrekonštruovať novú kúpeľňu alebo kuchyňu? Udržte krok s najnovšími trendmi a nakupujte od českej... viac

O obchode Siko

Eshop Siko.sk

Na stránke Siko.sk môžete nájsť všetko pre vašu novú Siko kúpeľňu, Siko kuchyňu a najnovšie aj ponuku Siko dverí. Siko je sieť predajní, ktoré sú plné inšpirácie a doplnkov pre vaše bývanie. Splňte si aj vy sen o kuchyni a kúpeľni ako z magazínu. Kuchyne Siko vám vytvoria priestor pre nezabudnuteľné gastronomické zážitky a kúpeľne Siko vyčarujú oázu pohody a relaxácie. V ponuke dverí zas nájdete klasické interiérové dvere alebo vchodové dvere rôznych dizajnov a prevedení.

V Siko nakúpite aj obľúbené značky ako napríklad RAKO, JIKA, FINEZA, KERAMIA, GROHE, RAVAK a ďalšie.

Siko kúpeľňa

Ak hľadáte inšpiráciu pre svoju budúcu kúpeľňovú galériu, ste na správnej adrese. Na stránke Siko nájdete kúpeľňové koncepty podľa vašich predstáv. Chceli by ste si vo svojom príbytku vyčarovať fialové Provensálsko, ktoré by vám pripomínalo levanduľové polia? Siko kúpeľňu v štýle provence môžete mať aj s príslušenstvom vo vašej domácnosti. Ak ste viac technický typ, nájdete si tu industriálnu Siko kúpeľňu, kúpeľňu Siko Feng shui, ako aj nespočetne veľa ďalších variácií.

Siko kuchyňa

Chystáte sa na novú kuchyňu? Siko je v kuchyniach ako doma. Ak nakúpite novú kuchyňu, montáž máte zadarmo. Chcete ušetriť aj pri kúpe tovaru? Nakúpte cez internetový obchod Siko a využite Siko zľavy vo výške 50 % na vybrané tovary.

Siko predajne

Máte svoju vlastnú predstavu o vašej kúpeľni a kuchyni? Zájdite do predajní Siko Bratislava, Siko Nitra alebo Siko Trnava, kde vám pomôžu zrealizovať vaše plány. Profesionálna obsluha vám odborne poradí s výberom vhodného kúpeľňového vybavenia. Zamestnanci Siko kúpeľne a Siko kuchyne pravidelne sledujú najnovšie trendy na európskych veľtrhoch v talianskej Bologni, v nemeckom Frankfurte a španielskej Valencii.

Vizualizácia kúpeľne a kuchyne

Tím odborníkov v grafickom oddelení Siko vám môže vypracovať 3D vizualizáciu budúcej Siko kúpeľne a Siko kuchyne. Vyskladať budúcu podobu vašej kúpeľne si môžete dokonca aj sami pomocou kúpeľňového 2D konfigurátora na webovej stránke Siko.sk.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Siko.cz
 • Podobny sklep Jysk.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Siko

4.8

MK

30.12.2018 5.0

sme veľmi spokojní

Rasto Š.

16.04.2021 5.0

Silvia B.

04.07.2019 4.0

Kristina P.

04.10.2018 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Siko

Siko

Chystáte sa zariaďovať alebo zrekonštruovať novú kúpeľňu alebo kuchyňu? Udržte krok s najnovšími trendmi a nakupujte od českej firmy Siko, ktorá vám splní každé jedno želanie. Siko kuchyne a Siko kúpeľne čakajú iba na vás!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Siko?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.