Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Sportisimo práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Mastersport.sk.

O obchode Sportisimo

Ako a kedy vzniklo Sportisimo?

Sieť predaní Sportisimo je na trhu už vyše 16 rokov a počas nich sa vypracovala na jednoznačného lídra českého maloobchodu so športovým sortimentom. Všetko sa to začalo v roku 1999, kedy vznikla spoločnosť SPORTISIMO s.r.o. Odvtedy získala mnoho spokojných zákazníkov v Českej republike, ktorí sa do predajní radi vracajú kvôli vysoko kvalitnému tovaru za najlepšie ceny.

Sesterskou spoločnosťou je SPORTISIMO SK s.r.o., ktorá zaznamenala expanziu aj na slovenskom trhu. Prvé predajne otvorilo Sportisimo na Slovensku v roku 2008 – v Nitre a v Poprade. Má našliapnuté na trend popredného športového maloobchodného reťazca a postupne rozširuje portfólio svojich produktov a služieb, aby ešte viac posilnila svoje postavenie na slovenskom trhu.

Ponuka Sportisimo

Sportisimo podporuje vaše zdravie! Nájdete v ňom všetko potrebné pre šport a voľný čas. Od lyží, lyžiarskeho vybavenia, potrieb pre futbal , cez fitness, po cyklistiku, turistiku a vodné športy. Vybaví vás kvalitnou pevnou obuvou a športovým oblečením, aby ste sa cítili pri športovaní pohodlne a v bezpečí. Kvalitné priestranné batohy sú pri turistike a iných športoch alfou a omegou!

Vyhladli ste alebo potrebujete doplniť tekutiny pri fyzickej aktivite? Sportisimo vám pomôže vďaka ponuke športovej výživy. V regáloch sa nachádzajú značkové výrobky Adidas, Puma, Reebok, Nike a mnoho ďalších. Aj tých najmenších športovcov vybaví od hlavy po päty. Celú ponuku si môžete pozrieť na sportisimo.sk!

Sportisimo eshop

Sportisimo eshop je skvelý spôsob, ako ušetriť čas i peniaze. Na svojich webových stránkach ponúka všetky produkty, ktoré si môžete pohodlne objednať z domu. Výhodou je rýchle dodanie tovaru, zákaznícka podpora a špeciálne akcie, ktoré nájdete v e-shope. Ponúka rôzne akcie pre členov klubu a poukážky na nákup výrobkov. 

V súčasnosti je na Slovensku 35 kamenných predajní Sportisimo. Sportisimo otváracie hodiny sú v každom slovenskom meste rovnaké. Návštevníci majú dvere otvorené každý deň v týždni od 9:00-21:00.

Recenzie Sportisimo

5.0

Eva V.

04.04.2020 5.0

Spokojnosť.

Daniela

29.01.2020 5.0

Spokojnosť

Ivan K.

20.05.2019 5.0

Veľká spokojnosť, všetko prebehlo ako bolo deklarované.

Magdaléna K.

04.02.2019 5.0

velmi som spokojna

O Sportisimo

Prežite život v pohybe! V ceste za novým zdravým „ja“ vám pomôže Sportisimo, vďaka ktorému sa váš život obráti o 180 stupňov. Podporí zdravý životný štýl a vďaka Sportisimo už budete chcieť len aktívny pohyb.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Tipli

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sportisimo.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.