Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

The She zľavové kupóny a zľavy

Zľavy až 78 % na The She

+ 1,05 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 78 % vo výpredaji na The She. viac

Doprava zadarmo na The She

+ 1,05 % naspäť z nákupu

Ak nakúpite nad 75 € za dopravu nemusíte platiť ani cent. viac

O obchode The She

Internetový portál The She slúži primárne ako vyhľadávač pre ženy, pre mužov a pre deti. Celá ponuka je mimoriadne široká. Medzi najvyhľadávanejšie produkty patria topánky, oblečenie, hodinky, kozmetika či elektro. Vyhľadávač The She ponúka tisíce produktov z každej kategórie. Nezáleží na tom, či máte záujem o šport, potreby pre zvieratá alebo produkty do záhrady. V skratke naozaj všetko. To je The She - váš vyhľadávač pre ženy, mužov a deti. 

The She ponuka

Vždy ste hľadali portál, kde by ste našli úplne všetko, čo potrebujete? Práve ste našli. The She ponúka iba tie najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie produkty. Samozrejmosťou sú aj priaznivé ceny a mimoriadne široký výber. Domácnosť, záhrada, šport, relax, elektronika a mnoho ďalšieho je v stálej ponuke na Theshe.sk. Ak chcete ušetriť v domácnosti, určite zvoľte nákup na na The She. Nezáleží, či máte záujem o bytový textil alebo o športové oblečenie. Na The She nájdete všetko naj!

the she zľavy

Nákupy online s The She

Najväčším internetovým obchodom na slovenskom trhu je Hej.sk, Alza či Mall, ktorý je stále obľúbenejší. Ponúkajú široké spektrum tovaru najmä z oblastí ako elektronika, kozmetika, vybavenie do domácnosti, nábytok, krmivá, hračky a mnohé ďalšie. The She však zhŕňa sortiment z veľkého množstva obchodov za účelom poskytnutia tej najlepšej ceny. Okrem klasickej ponuky tu vždy nájdete aj rôzne špeciálne a zvýhodnené ponuky a veľké zľavy.

Nakúpte na The She cez Tipli a získajte cashback až 1,05 % z vášho nákupu.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na The She.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na AliExpress.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O The She

Internetový portál The She je obľúbený vyhľadávač prevažne oblečenia pre ženy, mužov a deti. Nájdite tie najlepšie ceny na vaše obľúbené produkty a ušetrite. Jedna z najširších ponúk za tie najlepšie ceny.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,05 % späť z ceny nákupu v obchode The She?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.