Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Turbado zľavové kupóny a zľavy

Prémiové služby na Turbado

+ 1,5 % naspäť z nákupu
   

Ak si v e-shope Turbado priplatíte 10 % môžete využívať služby ako 30-dňovú skúšobnú dobu, 2-dňovú záručnú opravu, výmenu za nový model, 2-ročnú… viac

O obchode Turbado

Internetový veľkoobchod Turbado je spoľahlivým dodávateľom najmä elektroniky, ale aj príslušenstva a prostriedkov pre inteligentnú domácnosť. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému zapáleniu pre vec patria medzi top odborníkov v danej kategórií. V ponuke je mimoriadne široký výber kvalitných značiek za najlepšie ceny. Práve preto je eshop Turbado sk už dlho v obľube veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa sem radi a často vracajú. Nedá sa s nimi nič viac ako súhlasiť! Elektro skrátka za lepšiu cenu nekúpite.

Turbado recenzie

Najlepšiu mienku o obchode vždy spravia práve Turbado recenzie od klientov. Turbado sa môže pochváliť skvelými hodnoteniami a často sa vracajúcimi klientmi. Turbado recenzie, píšu klienti ako spätnú väzbu po nákupe a veľká väčšina z nich žiari spokojnosťou. Príkladom je aj pán Peter, ktorý napísal: „Ďakujem za prvotriedne služby. Bol som veľmi spokojný a prekvapený. Rýchlosť doručenia výborná. Ďakujem aj za službu Genius, ktorá mi predĺžila záruku. Komunikácia so zákazníckym servisom bola taktiež na úrovni a pri výmene produktu nerobili žiadne problémy. Všetko bolo v maximálnom poriadku, uvítal by som akurát trochu vizuálne krajší web.“

turbado elektro

Turbado kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Turbado prioritou. Turbado zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis je dostupný v pracovné dni od 10 do 18 hodín. Kontaktovať ho môžete aj v prípade reklamácie, a tak ako hovoria Turbado recenzie, s výmenou by nemal nastať žiadny problém. Svoju pozornosť venujte aj sociálnym sieťam. Turbado facebook je zárukou kvalitných a zaujímavých informácií, tipov a noviniek. Napríklad ako si vybrať instantný fotoaparát.

Nakúpte na Turbado.sk cez Tipli a získajte cashback až 1,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Datart.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na MediaExpert.pl.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Turbado

Internetový obchod s kvalitnou elektronikou, skvelými cenami a prémiovými doplnkovými službami za minimálny poplatok. To je Turbado. Eshop, v ktorom môžete nakupovať maximálne výhodne. Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte Turbado zľavové kódy.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Prémiové služby na Turbado

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Ak si v e-shope Turbado priplatíte 10 % môžete využívať služby ako 30-dňovú skúšobnú dobu, 2-dňovú záručnú opravu, výmenu za nový model, 2-ročnú záručnu dobu a ďalšie.

Platí do 01.02.2021

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Turbado?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.