O obchode TXM

TXM market

Motto spoločnosti TXM znie: Lacno a moderne oblečieme celú rodinu. V ponuke obchodov TXM preto nájdete široké spektrum kvalitných odevov a módnych doplnkov za priaznivé ceny. Diskontné obchody s odevmi sa odlišujú od ostatných, že zákazník tu vždy nájde najnovšie módne oblečenie rôznych vzorov a farieb. V TXM letáky si môžete prelistovať aktuálnu ponuku aktuálneho módneho oblečenia na túto sezónu.

TXM obchody

Obchody TXM sa prevažne nachádzajú na strednom a východnom Slovensku. Diskontné predajne sú v týchto mestách: Bánovce nad Bebravou, Bardejov, Levice, Liptovský Mikuláš, TXM market Michalovce, Rožňava, Ružomberok, Snina a Veľký Krtíš. Pred návštevou jedného z obchodov sa poprite na TXM zľavy, ktoré si môžete uplatniť v TXM market. Potom sa už len pustiť do nakupovať ktorýkoľvek deň od pondelka do nedele od 9:00 do 20:00 hod.

TXM vrátenie tovaru

Všetok zakúpený tovar v TXM market je možné vrátiť do 7 dní. Výnimku tvorí tovar a módne doplnky ako je spodná bielizeň, podprsenky, dámska/pánska/detská spodná bielizeň, pančuchové nohavice, ponožky, plavky a šperky. Pri vrátení tovaru je potrebné predložiť aj doklad o kúpe.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit BIBLOO.
 • Podobny sklep Allegro mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O TXM

Hľadáte kvalitný tovar za dobrú cenu? Ste na správnej adrese. TXM textil market ponúka odev pre dámy, pánov, detskú odev, a spodnú bielizeň. V diskontných obchodoch txm market nájdete aj domáce potreby, ktoré nesmú chýbať vo vašej kuchyni. Lacno a moderne! Tak znie heslo TXM.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TXM.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.