Vivrehome.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % na všetko v obchode Vivrehome.sk

Platí do 22.09.2020

 
   

Vivrehome.sk ponúka obrovské množstvo produktov od bytových doplnkov cez nábytok, až po textílie... viac

O obchode Vivrehome.sk

Virehome nábytok

Štýlový obchodVivrehomena svojom eshope módny dizajnovýnábytok a bytové doplnky. V obchode si dávajú záležať na výbere kvalitných kúskov. Vo Vivrehome.sk eshope nájdete nábytok dokuchyne, jedálne, obývačky, spálne, detskej izbya nezabúdajú ani nakúpeľňu. Aj takýbotníkv chodbe môže zaujať. Stavte na kvalitu, krásny dizajn a premeňte všedné priestory na exkluzívny domov.

Vivrehome doplnky

Máte radi pekné veci? Ste na správnej adrese. EshopVivrehome.skje plný krás, ktoré sa budú vynímať vo vašom domove. Spoločnosť sa inšpiruje výrobkami z celého sveta a prináša ich na dosah zákazníkom zaprijateľné ceny. Oživte svoj domov umením. Vivrehome vám ponúkaobrazy na stenu či nálepky na stenu, ktoré oživia mdlé steny. Luxusnéposteľné obliečkyzas dodajú vašej spálni nádych honosnosti.

Vivrehome.sk ponuka

V eshope nájdete naozaj všetko pre dom a byt. Jednoducho všetko ako nábytok, tapety, svietidlá a rôzne dekorácie. Vaše deti zasa budú milovaťsedacie vaky, ktoré sú nielen pohodlné, ale aj štýlové. Pre Vivrehome nie je cudzia ani móda. Kúpite tu jedinečnékabelky, šperky, hodinky, okuliare, šatky a iné.

Vivrehome zľavy

Nakupovať vo Vivrehome sa vám oplatí. Nielenže v obchode kúpite jedinečné kúsky, ale keď využijeteVivrehome zľavy, ušetríte. Módny nábytok či trendy bytové doplnky, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z katalógu o bývaní vás nemusia stáť celú výplatu. Premeňte obyčajné miesto na domov, ktorý vyrazí dych vám aj každej návšteve. Chceli by ste potešiť svojich blízkychpekným darčekom? S vecičkami z Vivrehome.sk nespravíte krok vedľa. Darujte kus domova alebo trendy módnu vychytávku, ktorá spraví radosť.

 • V stejném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naVivre.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zBonami.

Vivrehome.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 25 % na produkty s rýchlym dodaním

25.08.2020 - Platí pri prvej objednávke.

Zľavový kupón 10 % na produkty s rýchlym dodaním

17.08.2020 - End of Season výpredaj. Platí na vybrané produkty.

Zľavový kupón 22 € na interiérové doplnky na Vivrehome.sk

29.03.2020 - Platí pri nákupe nad 66 €. Kód zadajte v košíku.

Podobné obchody

O Vivrehome.sk

Vivrehome.sk ponúka obrovské množstvo produktov od bytových doplnkov cez nábytok, až po textílie a ďalšie produkty pre zútulnenie vášho domova. Obchod ponúka vždy originálne kúsky, ktoré sa riadia aktuálnymi trendmi.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Vivrehome.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.