Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Yoins zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6,5 % na všetko v obchode Yoins

Platí do 21.04.2021

 
   

Ak vám ponuka slovenských eshopov s dámskou módou nestačí, navštívte Yonis a vyberajte, čo vám hrdlo ráči. Šaty, blúzky, nohavice,... viac

O obchode Yoins

Yoins móda pristane každému

Yoins prináša dámsku módu do celého sveta. Pod názvom Yoins.sk ju budete márne hľadať. Slovenská verzia zatiaľ nie je k dispozícii, ale to nech vás od nakupovania neodradí. Tovar, ktorý ste si vybrali si po zadaní správnej adresy k vám cestu nájde. Bohatý výber oblečenia a veľkosti od 32 – 34 až 58 sú zárukou, že si tu nakúpi naozaj každý.

Yoins prinesie osvieženie do každého šatníka

V Yoins nakúpite za výhodné ceny šaty, tričká, blúzky, svetre, rifle, nohavice, spodné prádlo, topánky, kabelky... Jednoducho všetko, čo potrebujete. Yoins je zameraný v prvom rade na dámsku módu, ale aj páni si tu prídu na svoje. Pretože aj páni sa chcú páčiť. Tričká, krátke nohavice, ale aj ponožky. Oblečte od hlavy po päty nie len seba, ale aj svoju polovičku.

Yoins recenzie prezradia všetko, čo potrebujete

Láka vás dámska móda, ktorú Yoins ponúka, ale bojíte sa kvality a dĺžky dodania? Sledujte Yoins recenziee a nechajte si poradiť od ľudí, ktorí s Yonis majú osobné skúsenosti, aby váš nákup prebehol naozaj úspešne. Komentár spokojných zákazníkov nájdete pri väčšine tovaru, ktorý Yoins ponúka. Kvalita a správna veľkosť tovaru zaujíma každého.

Yoins zľavy si nenechajte ujsť

Ženy nakupovanie milujú. Čím väčší výber, tým náročnejšie rozhodovanie. Ďalšou brzdou je limit, ktorý nechcete preskočiť. Kliknite na výpredaj a sledujte Yoins zľavy a zistite, že limity sú v eshope Yoins úplne zbytočné! Práve prebiehajúce akcie vám prezradí Yoins leták. Poponáhľajte sa, aby sa vám všetko ušlo!

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Yoins
 • Podobny sklep Promod mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Yoins

Ak vám ponuka slovenských eshopov s dámskou módou nestačí, navštívte Yonis a vyberajte, čo vám hrdlo ráči. Šaty, blúzky, nohavice, spodné prádlo, ale aj topánky, tašky a iné doplnky. Každá žena tu to svoje nájde. Plus Size modely majú vlastnú kategóriu. S výhovorkou, že XXL v takýchto obchodoch nemajú neuspejete.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o 6,5 % späť z ceny nákupu v obchode Yoins.

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.