Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Založ.ma zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 3,9 € na všetko v obchode Založ.ma

Platí do 04.08.2021

 
   

Potrebujete rýchlo peniaze a máte doma cennosti? Nemusíte si brať klasickú pôžičku, pri ktorej hrozia exekúcie a vysoké úroky. Založte zlato,...

O obchode Založ.ma

Záložňa Založ.ma

Záložne existujú na trhu roky a fungujú po celom svete. Sú ideálnym riešením ak nemáte hotovosť, ale máte cennosti, ktoré viete založiť. Popredná slovenská záložňa Založ ma je overená a maximálne diskrétna. Niekedy sa človek dostane do nepríjemnej finančnej situácie, ale pôžičky nie sú riešenie. Práve pre tieto prípady je tu internetová záložňa Založ.ma.

Založte cennosti v Založma.sk

Čo robiť v prípade, že potrebujete peniaze, ale služby banky využiť nechcete? Stačí sa pozrieť či nemáte doma nejaké cennosti ako zlato, striebro či platinu. Nemusíte sa báť, že by vám v prípade platobnej neschopnosti prišiel exekútor siahnuť na majetok. Hotovosť dostanete na výmenu za cennosti, ktoré založíte. Ak dlh splatíte, cennosti sa vám vrátia späť. Ak sa vám nebude dať dlh splácať, záložni zostanú založené cennosti, a tým je dlh splatený. Je to jednoduché a bezpečné.

Internetová záložňa Založ ma

Určite ste už videli záložňu. Bežné záložne sú kamenné obchody, do ktorých prinesiete cennosti a odídete s peniazmi. Vojsť do záložne nemusí byť úplne príjemné. Záložňa Založ.ma s tým počíta, a preto prišla s nápadom internetovej verzie tohto biznisu. Vyplňte jednoduchý registračný formulár, pošlite fotku cennosti a odborníci zo Založ ma dôkladne posúdia váš prípad a poskytnú všetky potrebné informácie.

Výhodné založenie cenností

Záložňa Založ.ma je rýchla, diskrétna a zbytočne sa nevypytuje sa na vaše dlhy či históriu pôžičiek. Dokonca môžete pri založení získať výhody. Stačí využiť Založ ma služby cez portál Tipli. Výhodný cashback vám prinesie späť až 3,9 eur pri registrácii či využití služieb. Požičiavajte si bezpečne a výhodne vďaka e-záložni Založ.ma.

 • V podobném eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Home Credit.
 • Podobny sklep GENERALI mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Založ.ma

5.0

Erik S.

16.01.2021 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Založ.ma

Potrebujete rýchlo peniaze a máte doma cennosti? Nemusíte si brať klasickú pôžičku, pri ktorej hrozia exekúcie a vysoké úroky. Založte zlato, striebro či platinu v internetovej záložni Založ.ma. Hotovosť dostanete hneď a všetko vybavíte online pohodlne z domu. Veci stačí nafotiť, vyplniť elektronický formulár a počkať, kým vám nepošlú peniaze.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  3,9 
Registrácia 0,6 
Vyplnenie kompletnej žiadosti v profile klienta s priložením fotografií zakladanej veci 3,9 
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  3,9  späť z ceny nákupu v obchode Založ.ma?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.