Zľavodom

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Zľavodom

Zľavodom je jedným z popredných poskytovateľov zájazdov, pobytov, wellness a rôzneho iného tovaru s výraznou zľavou, ako už napovedá ich meno. Služby, ktoré ponúka dosahujú vysokého štandardu, vďaka čomu si na trhu vytvoril stále a pevné miesto. Tento štandard sa snažia neustále zvyšovať a vždy pridať aj nejaký bonus vo forme nevšedného zážitku. Či už sa chystáte na lyžovačku alebo si chcete oddýchnuť v horách na turistike Zľavodom je pre vás tou správnou voľbou!

Prečo Zľavodom.sk?

Stále nie ste rozhodnutý? Pripravili sme pre vás 5 dôvodov prečo zvoliť práve Zľavodom.

 • 1. Denne aktualizovaná ponuka
 • 2. Veľké množstvo ubytovaníV ponuke sú často takmer všetky najvýhodnejšie hotely a nájdete tu aj viaceré kúpele.
 • 3. Garancia najnižšej ceny: Garantované rovnaké, alebo nižšie ceny ako priamo v ubytovacom zariadení. 
 • 4. Minimálne storno poplatky: Nakoľko Zľavodom patrí medzi TOP predajcov na Slovensku, majú výborné obchodné vzťahy. Vďaka tomuto sú storno poplatky účtované iba minimálne. Všetko si však overte pred výberom zájazdu.
 • 5. Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste: Zľavodom má jasný cieľ, a to zlepšiť poskytovanie služieb na Slovensku a pomôcť ľudom, čo najviac ušetriť. Darí sa im to najmä vďaka skvelým zamestnancom, pre ktorých je prvoradá spokojnosť zákazníka.
Obrázok

Zľavodom kontakty

V prípade problémov pri ubytovaní alebo nespokojnosťou s dodaným tovar môžete kontaktovať Zľavodom zákaznícke centrum. Je vám k dispozícii telefonicky alebo mailom. Určite odporúčame sledovať sociálne siete. Za spomenutie stojí najmä Zľavodom facebook, ale aj iné sociálne médiá Nájdete tam množstvo zaujímavých fotiek, ponúk a aj Zľavodom recenzie.

Sledujte Zľavodom zľavy, aby ste ušetrili ešte viac. Pri vašom nákupe nezabudnite na cashback až 2 % iba vďaka Tipli.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Sleva Dne.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Groupon
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na inBagaj.ro.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Zľavodom

Online dom plný zliav! Navštívili ste už hlavné mestá našich susedných krajín? Ak nie, je čas to zmeniť! Na stránke Zľavodom.sk si okrem bohatej palety zájazdov vyberiete aj skrášľovacie procedúry, ktoré z vás mihom oka spravia celebritu!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Zľavodom?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.