Elektrospotrebiče do celého bytu

Kuchynské sporáky, rúry digestory, chladničky, mrazničky, práčky a sušičky aj mikrovlnné rúry. To všetko patrí k bielej technike, bez ktorej si už dnes každodenný život nedokážeme ani len predstaviť. No a keď sa k nim pridajú aj ďalšie elektrospotrebiče ako televízory, domáce kiná, kuchynské roboty, mixéry či vysávače, starostlivosť o domácnosť sa stáva jednoduchšou a časovo nenáročnou.

Ruku na srdce! Kto by si už dnes zariadil domácnosť bez týchto pomocníkov? Ak hľadáte akýkoľvek elektrospotrebič, prezrite si ponuku eshopov s elektrom na Tipli a nájdite čo potrebujete za najlešpiu cenu. Stačí si len vybrať spomedzi eshopov ako Hej.sk, TPD, Okay, Mall.sk, Andrea Shop či Alza.

Platí do: 31.12.2018
Platí do: 31.12.2018
Platí do: 31.12.2018

Zbalte sa na cesty. Cestovný kufor do…

Obdobie výletov, prázdnin a dovoleniek je v plnom prúde a nie je nič pohodlnejšie ako zbaliť...
3.8.2018 Zobraziť článok

TOP športové oblečenie a doplnky z…

Buďte do leta fit vďaka skvelému športovému oblečeniu a doplnkom z AliExpress, ktoré vám...
2.4.2018 Zobraziť článok

Aplikácia AliExpress: Čo vie a je možné…

Ako si spríjemniť nakupovanie na AliExpress ešte viac? Stiahnite si aplikáciu AliExpress do...
3.11.2017 Zobraziť článok

Elektro pre každú domácnosť!

Sťahujete sa do nového a zariaďujete domácnosť alebo vám len doslúžila práčka či televízor? Nech už hľadáte akýkoľvek elektrospotrebič či bielu techniku, ste na správnom mieste! Vyberte si nový sporák, domáce kino či televízor a zjednodušte si život. Stačí si len vybrať z ponuky eshopov s elektrom a nakúpiť si z pohodlia domova. Väčšina tovaru v Datarte či Planeo Elektro je skladom, čiže novú práčku či televízor budete mať doma už o niekoľko dní a ešte vám ju aj vynesú do bytu a zapoja.

Biela technika do kuchyne aj kúpeľne

Biela technika predstavuje všetky elektrospotrebiče, ktoré potrebujeme na kompletné zariadenie kuchyne či kúpeľne. Ak sa vás aktuálne týka výber bielej techniky - teda chladničky, sporáku, rúry či práčky, určite pri rozhodovaní prihliadate na cenu, kvalitu a funkcie elektrospotrebičov. Vyberte si z ponuky eshopov Alza či TPD, kde môžete elektrospotrebiče navzájom porovnať a prezrieť si aj hodnotenie a recenzie zákazníkov, ktorí si konkrétny tovar kúpili pred vami.

Pokiaľ sa vám páči retro dizajn, v internetovom obchode Andrea Shop nájdete tie najkrajšie retro kuchynské spotrebiče! Oživte svoju kuchyňu elektrom ako z iného storočia.

Vyberajte energeticky úsporné spotrebiče a ušetrite

Na eshope Mall.sk si dokonca môžete vybrať elektrospotrebič podľa kategórie energetickej úspornosti. Tento štítok zákazníkovi o elektre napovedá, aký je veľký žrút elektrickej energie. Najúspornejšia je kategória A, najmenej energeticky úsporné sú spotrebiče kategórie G. Kategória A sa ďalej delí na A+, A++ a A+++, pričom A+++ je energeticky najúspornejšia.

Odmeny vám už nikdy neutečú

s doplnkom do prehliadača

  • Přejdite a získajte odmeny priamo zo stránky obchodu
  • Prezrite si aktuálne zľavy a akcie
Získať doplnok Dostupné pre prehliadač Google Chrome a Firefox

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo