Elektrospotrebiče do celého bytu

Kuchynské sporáky, rúry digestory, chladničky, mrazničky, práčky a sušičky aj mikrovlnné rúry. To všetko patrí k bielej technike, bez ktorej si už dnes každodenný život nedokážeme ani len predstaviť. No a keď sa k nim pridajú aj ďalšie elektrospotrebiče ako televízory, domáce kiná, kuchynské roboty, mixéry či vysávače, starostlivosť o domácnosť sa stáva jednoduchšou a časovo nenáročnou.

Ruku na srdce! Kto by si už dnes zariadil domácnosť bez týchto pomocníkov? Ak hľadáte akýkoľvek elektrospotrebič, prezrite si ponuku eshopov s elektrom na Tipli a nájdite čo potrebujete za najlešpiu cenu. Stačí si len vybrať spomedzi eshopov ako Hej.sk, TPD, Okay, Mall.sk, Andrea Shop či Alza.

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Oslávte AliExpress narodeniny s množstvom zliav

AliExpress oslavuje svoje narodeniny netradične a skutočne vo veľkom. Pri príležitosti 10....
20.3.2020Zobraziť článok

Elektro pre každú domácnosť!

Sťahujete sa do nového a zariaďujete domácnosť alebo vám len doslúžila práčka či televízor? Nech už hľadáte akýkoľvek elektrospotrebič či bielu techniku, ste na správnom mieste! Vyberte si nový sporák, domáce kino či televízor a zjednodušte si život. Stačí si len vybrať z ponuky eshopov s elektrom a nakúpiť si z pohodlia domova. Väčšina tovaru v Datarte či Planeo Elektro je skladom, čiže novú práčku či televízor budete mať doma už o niekoľko dní a ešte vám ju aj vynesú do bytu a zapoja.

Biela technika do kuchyne aj kúpeľne

Biela technika predstavuje všetky elektrospotrebiče, ktoré potrebujeme na kompletné zariadenie kuchyne či kúpeľne. Ak sa vás aktuálne týka výber bielej techniky - teda chladničky, sporáku, rúry či práčky, určite pri rozhodovaní prihliadate na cenu, kvalitu a funkcie elektrospotrebičov. Vyberte si z ponuky eshopov Alza či TPD, kde môžete elektrospotrebiče navzájom porovnať a prezrieť si aj hodnotenie a recenzie zákazníkov, ktorí si konkrétny tovar kúpili pred vami.

Pokiaľ sa vám páči retro dizajn, v internetovom obchode Andrea Shop nájdete tie najkrajšie retro kuchynské spotrebiče! Oživte svoju kuchyňu elektrom ako z iného storočia.

Vyberajte energeticky úsporné spotrebiče a ušetrite

Na eshope Mall.sk si dokonca môžete vybrať elektrospotrebič podľa kategórie energetickej úspornosti. Tento štítok zákazníkovi o elektre napovedá, aký je veľký žrút elektrickej energie. Najúspornejšia je kategória A, najmenej energeticky úsporné sú spotrebiče kategórie G. Kategória A sa ďalej delí na A+, A++ a A+++, pričom A+++ je energeticky najúspornejšia. Skvelý výber kvalitných kúskov nájdete v eshope Hej. Stačí si pozrieť sortiment a vybrať vysnívané kúsky.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.