Obrázok Obrázok

Zážitky - doprajte si nezabudnuteľný zážitok

Neodkladajte svoje sny! Bozkávať sa pod Niagarskými vodopádmi! Plávať s delfínmi? Nečakajte, až raz...žite svoj život tu a teraz!

Články, ktoré by vás mohli zaujímať.

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Vymýšľanie vianočných darčekov nás často dokáže poriadne potrápiť. Nájsť inšpiráciu môže byť...
4.11.2021Zobraziť článok
Darček na Valentína pre mužov: 3 tipy na originálne darčeky

Darček na Valentína pre mužov: 3 tipy na originálne darčeky

Lámete si hlavu, aký vybrať darček na Valentína pre muža? Vieme, že to vie byť poriadne tvrdý...
2.11.2021Zobraziť článok
Príspevok na rekreáciu - kto naň má nárok?

Príspevok na rekreáciu - kto naň má nárok?

Poznávajte krásy Slovenska a ušetrite! Aj dovolenka na Slovensku môže stáť za to! Navyše, od...
15.10.2021Zobraziť článok
Turistika vo Vysokých Tatrách

Turistika vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry, malebné hory a krásna príroda. Neobmedzená možnosť turistiky a spoznávania aj tých...
7.10.2021Zobraziť článok
Neodkladajte svoje sny! Bozkávať sa pod Niagarskými vodopádmi! Plávať s delfínmi? Nečakajte, až raz...žite svoj život tu a teraz!

Zážitok pre každého

Najviac šťastia nám neprinášajú veci, ale zážitky. Hmotný darček sa môže časom pokaziť, alebo ho stratíte. Spomienky na zážitok vám nik nevezme.

Aj keď sú väčšinou vyhľadávané ako darček pre priateľov alebo rodinu, nič vám nebráni si dopriať nejaký ten zážitok aj pre seba. Vyhľadávať môžete priamo na stránkach firiem, ktoré sa špecializujú na zážitky, napríklad Action zážitky. Druhou možnosťou je prezrieť si zľavové portály a vyselektovať si zľavy špeciálne len na zážitky. Nezáleží na veku ani na pohlaví. Zážitok môže byť relaxačný, vzdelávací, gastronomický, cestovateľský aj adrenalínový.

Zážitkové darčeky

Tiež si každý rok lámete hlavu nad tým, komu aký darček kúpiť na narodeniny alebo pod stromček? Nápady sa míňajú a vy chcete byť originálny. Snažíme sa vyberať niečo, čo by si niekto sám nekúpil. Tu prichádzajú na rad jedinečné zážitky, ktoré sa ako inak dajú kúpiť online.

Rodinu a priateľov si určite poznáte najlepšie. Pri výbere zážitku sa zamyslite nad povahou a záľubami dotyčnej osoby. Ide o gurmána, cestovateľa alebo milovníka rýchlych áut? Určite nájdete pre každého to pravé. Výber je totiž široký.

Nie ste si istí, že sa so zážitkom trafíte do vkusu a predstáv obdarovanej osoby? Kúpte univerzálny darčekový poukaz na zážitok v určitej cenovej hodnote. Vaši blízki si tak môžu vybrať presne zážitok, o ktorom snívajú.

Ako vybrať zážitok snov

Máte radšej pokojné chvíľky s rodinou a priateľmi u dobrého pitia a jedla? Alebo sa radi vzdelávate, cestujete, riadite rýchle autá? Láka vás lietanie v oblakoch alebo dokonalý relax v bazéne? Možností je nespočetne veľa.

Najlepší je ten zážitok, ktorý môžete zdielať s niekym blízkym. Súhlasíte? Vyberte si zážitok pre celú rodinu z kategórie gastronómie alebo cestovania. Vyskúšajte let balónom alebo simuláciu voľného pádu.

Túžite po adrenalíne? Na portáloch ako Adrop.sk, Action zážitky sa dá kúpiť tandemový zoskok padákom, jazda na formule aj let stíhačkou. Milujete cestovanie? Na portáli Ceny na dne za akciové ceny kúpite wellness pobyt v Bojniciach aj zájazd do Paríža. Pobyty v horách, romantické či kúpelné pobyty nájdete za výhodné ceny na Relaxero.sk. Ďalšie zážitky vyberajte zo stránok Morezliav, ZlavoMax, Zľavolam, Zamenej.sk a Čertove zľavy.

Nezabudnite omrknúť aj zľavové portály Zľavohit a Prima Zľavy. Skombinujte nákup na zľavovom portáli s cashbackom a získajte z vášho výhodného nákupu peniaze späť.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa