Zážitok pre každého

Najviac šťastia nám neprinášajú veci, ale zážitky. Hmotný darček sa môže časom pokaziť, alebo ho stratíte. Spomienky na zážitok vám nik nevezme.

Aj keď sú väčšinou vyhľadávané ako darček pre priateľov alebo rodinu, nič vám nebráni si dopriať nejaký ten zážitok aj pre seba. Vyhľadávať môžete priamo na stránkach firiem, ktoré sa špecializujú na zážitky, napríklad Action zážitky. Druhou možnosťou je prezrieť si zľavové portály a vyselektovať si zľavy špeciálne len na zážitky. Nezáleží na veku ani na pohlaví. Zážitok môže byť relaxačný, vzdelávací, gastronomický, cestovateľský aj adrenalínový.

Balíte k vode? Top 15 plážových tašiek,…

Leto je tu a vy sa chystáte na dovolenku k moru alebo si len tak k vode zaplávať a nachytať...
5.7.2018 Zobraziť článok

Blíži sa plavková sezóna - poradíme, ako…

Slniečko už začína čím viac hriať a čo nevidieť bude tu leto. Ak sa vám cez Vianoce a Veľkú noc...
17.4.2018 Zobraziť článok

Astratex tabuľka veľkostí

Až 80 % žien nenosí správu veľkosť podprsenky. Patríte medzi zvyšných 20 % alebo máte s výberom...
16.11.2017 Zobraziť článok

Zážitkové darčeky

Tiež si každý rok lámete hlavu nad tým, komu aký darček kúpiť na narodeniny alebo pod stromček? Nápady sa míňajú a vy chcete byť originálny. Snažíme sa vyberať niečo, čo by si niekto sám nekúpil. Tu prichádzajú na rad jedinečné zážitky, ktoré sa ako inak dajú kúpiť online.

Rodinu a priateľov si určite poznáte najlepšie. Pri výbere zážitku sa zamyslite nad povahou a záľubami dotyčnej osoby. Ide o gurmána, cestovateľa alebo milovníka rýchlych áut? Určite nájdete pre každého to pravé. Výber je totiž široký.

Nie ste si istí, že sa so zážitkom trafíte do vkusu a predstáv obdarovanej osoby? Kúpte univerzálny darčekový poukaz na zážitok v určitej cenovej hodnote. Vaši blízki si tak môžu vybrať presne zážitok, o ktorom snívajú.

Ako vybrať zážitok snov

Máte radšej pokojné chvíľky s rodinou a priateľmi u dobrého pitia a jedla? Alebo sa radi vzdelávate, cestujete, riadite rýchle autá? Láka vás lietanie v oblakoch alebo dokonalý relax v bazéne? Možností je nespočetne veľa.

Najlepší je ten zážitok, ktorý môžete zdielať s niekym blízkym. Súhlasíte? Vyberte si zážitok pre celú rodinu z kategórie gastronómie alebo cestovania. Vyskúšajte let balónom alebo simuláciu voľného pádu.

Túžite po adrenalíne? Na portáloch ako Adrop.sk, Action zážitky sa dá kúpiť tandemový zoskok padákom, jazda na formule aj let stíhačkou. Milujete cestovanie? Na portáli Ceny na dne za akciové ceny kúpite wellness pobyt v Bojniciach aj zájazd do Paríža. Pobyty v horách, romantické či kúpelné pobyty nájdete za výhodné ceny na Relaxero.sk. Ďalšie zážitky vyberajte zo stránok Morezliav, ZlavoMax, Zľavolam, Zamenej.sk a Čertove zľavy.

Nezabudnite omrknúť aj zľavové portály Zľavohit a Prima Zľavy. Skombinujte nákup na zľavovom portáli s cashbackom a získajte z vášho výhodného nákupu peniaze späť.

Odmeny vám už nikdy neutečú

s doplnkom do prehliadača

  • Přejdite a získajte odmeny priamo zo stránky obchodu
  • Prezrite si aktuálne zľavy a akcie
Získať doplnok Dostupné pre prehliadač Google Chrome a Firefox

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo