V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s Alensa maxinum

Internetový obchod Alensa sa vyznačuje svojimi konkurenčnou výhodou nízkych cien za kontaktné šošovky. Ako ušetriť na nákupe v Alensa maximum? Nezmeškajte žiadne Alensa výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a nosenie kontaktných šošoviek od Alensa sa vám oplatí.

Alensa zľavy

Veľa žien alebo mužov pozná ten pocit, keď sa im začne zhoršovať zrak. Začína to návštevou doktora, nosením dioptrických okuliarov a postupne veľa ľudí prejde na pohodlnejšiu formu kontaktných šošoviek. Každý kto nosí šošovky, vie, že je to každý mesiac vysoká čiastka za balenie. Internetový obchod Alensa kontaktné šošovky môže vyriešiť váš problém. Využite nízke ceny na Alensa sk a s nami vás budeme informovať o všetkých aktuálnych zľavách.

Alensa zľavový kód

Špecializovaná predajňa poskytuje Alensa zľavový kód a vy môžete ušetriť na nákupe. Alensa ponúka rôzne značky kontaktných šošoviek, roztokov, kvapiek do očí. Taktiež tu nájdete farebné kontaktné šošovky. Práve v období Helloween môžete očakávať Alensa zľavové kupóny na tento produkt. Každý chcel prekvapiť svojou maskou a farebné šošovky od Alensy vám k tomu dopomôžu. Zlaďte svoj outfit a zažiarite.

Alensa doprava zadarmo

Dopravu zadarmo na internetovom obchode Alensa získate pri objednávke nad 10 €. Táto suma sa vzťahuje na poštové odoslanie objednávky aj pri osobnom odbere vo výdajných miestach na celok Slovensku. Ak vaša objednávka nepresiahne túto sumu, cena poštovného je od 1,99 €.

Nezabudnite na ešte výhodnejší nákup ❤

Nezabudnite sa registrovať u nás na Tipli a využívajte cashback systém s ktorým budete odmeňovaný. S každou online objednávkou vám vrátim % z vášho nákupu. Nakupujte výhodnejšie a bez výčitiek s Tipli.sk.

Alensa špecializovaný obchod s kontaktnými šošovkami a príslušenstvom vám garantuje nízke ceny a rýchle dodanie. Neváhajte a kupujte cez Alensa.sk, ktorá pôsobí už v 92 krajinách Európy. Vybrať si môžete z výhodných balení ktoré obsahujú väčšie balenie šošoviek a roztok.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo