Nakupovanie v Answear má svoje výhody

Answear si od svojho vzniku v roku 2010 podmanil množstvo ľudí na módnom trhu. Oblečte sa tak, aby vám aj módny stylista závidel. Kvalitné oblečenie za prijateľné ceny nakúpite v jedinom eshope aj vďaka skvelým akciám a zľavám, ktoré sú tu pre vás.

Answear.sk zľava na prvý nákup

Prihlásiť sa na odber newslettra sa v Answear oplatí. Na svoje prvé nákupy získate zľavu 10 €, prístup k výnimočným ponukám a akciám, novinkám v eshope, či inšpiráciám zo sveta módy.

Doprava zadarmo na Answear nie je nedosiahnuteľná

Ani sa nenazdáte a dopravu vám v Answear nezaúčtujú. Nakúpiť za 25 € pri takom množstve tovaru, ktorý Answear ponúka musí byť hračka.

Answear a jeho FINAL SALE

FINAL SALE ponúka výpredaj tovaru až do výšky 77 %. Tovar, ktorý sa vo výpredaji nachádza sa priebežne dopĺňa.

Vernostný program Answear club

Ako člen Answear clubu môžete kupovať až o 50 % lacnejšie a za každý nákup dostanete 10 % jeho hodnoty. Nazbierané body môžete využiť na zaplatenie ďalších nákupov a zaplatiť nimi až 50 % hodnoty objednávky (nezľavnených produktov).

Nakupovanie v Answear cez Tipli je ešte lacnejšie

Využili ste všetky akcie a zľavy, ktoré Answear ponúka a ešte stále ich nemáte dosť? Vyhľadajte na Tipli obchod Answear, vstúpte do eshopu a nakupujte ako doteraz. Z každého nákupu získate 4 % naspäť na váš účet. Šetriť vďaka cashback nikdy nebolo jednoduchšie.

Answear vznikla v Poľsku v roku 2010. Dnes sa radí medzi najobľúbenejšie eshopy Východnej Európy. Predáva viac ako 300 značiek oblečenia. Nemusíte sa obmedziť len na nákup jednej značky. Nohavice majú krajšie tam, ale mikinu by ste radšej kúpili inde. V Answear vás to trápiť nemusí. Tu môžete značky kombinovať tak, ako sa vám páči. Kombináciou tovaru v Answear vytvárate vlastný štýl. Kombinujte, ako sa vám páči. Tovar je to síce pekný, ale na vás nevyzerá tak, ako ste si predstavovali? Aj na to má Answear odpoveď. Zakúpený tovar môžete vrátiť do 30 dní odo dňa obdržania zásielky bez udania dôvodu. Ak hodnota tovaru v objednávke prekročí hodnotu 25€, môžete tovar bezplatne vrátiť.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1077 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.