V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetrite v ASKO nábytok?

Obchodná sieť ASKO nábytok ponúka široký sortiment bytového nábytku. Ako ušetriť na nákupe v ASKU maximum? Nezmeškajte žiadny ASKO výpredaj a zľavy. Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a naplánujte si ASKO kuchyňu na mieru.

ASKO zľavy a výpredaje

Pokiaľ hľadáte kvalitný nábytok za dobrú cenu navštívte ASKO nábytok. Ak ste sa rozhodli, zariadiť si novú spálňu, určite stavte na ASKO postele. Široký sortiment s výhodnými ASKO zľavami si zamilujete. Vo všetkom máme prehľad a snažíme sa vám prinášať informácie o aktuálnych ASKO výpredajoch. Inšpirujte sa výberom nábytku podľa pripravených designov miestností a nakupujte vybrané druhy AKSKO nábytku za výhodné ceny.

ASKO nábytok vernostný program eshopu

Pre verných zákazníkov, ktorý majú dostupnosť kamenných predajní ďaleko, ponúka ASKO vernostný program pri ktorej môžete získať ASKO zľavu už pri druhej objednávke. Akcie platia len pre zaregistrovaných zákazníkov a nákupe cez ASKO eshop alebo na telefónnom čísle 0850 18 44 22. S každou objednávkou sa zvyšujú % zliav a už pri štvrtej a ďalšej objednávke dostanete ASKO zľavu 7%.

ASKO leták

Najvýhodnejšie ponuky, aktuálne zľavy a prehľad ASKO nábytku nájdete v aktuálnom ASKO letáku. Prelistujte si v pohodlí domova akciový leták a objednajte si vybrané ASKO kuchyne alebo bytové doplnky jednoducho cez eshop lacnejšie.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tiplicashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

ASKO NÁBYTOK obchodná sieť vstúpila na Slovensko v roku 2006. Na celom území Slovenskej republiky sa nachádza 6 predajní a prvá bola otvorená v Nitre. V roku 2010 bol spustený internetový obchod. Vyberať môžete z kvalitných materiálov a dokonca si môžete naplánovať ASKO kuchyňu podľa svojich predstáv. Nakupujte postele, rošty, pohovky, nábytok do obývačky, ale aj designové bytové doplnky za výhodné ceny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1590 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo