BENU Lekáreň zľava a zľavové kupóny

Benu lekárne výhodné zľavy sledujeme za vás.

Doprava nad 30 € zadarmo!

Doručenie objednávky na nasledujúci pracovný deň od prevzatia zásielky vrámci celého Slovenska až k Vaším dverám. V deň doručenia Vám príde SMS s kontaktom na kuriéra.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na benulekaren.sk

Zľava -10 € na LA ROCHE-POSAY na BENU Lekáreň

Pri nákupe produktov LA ROCHE-POSAY nad 39€ získate zľavu -10€. Ponuka platí exkluzívne v e-shope Benulekaren.sk do 21.12.2019 alebo do vyčerpania zásob.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na benulekaren.sk
Lekárne Benu nájdete na celom území Slovenka. Najrozšírenejšie sú Benu lekárne Bratislava. Prichádza na vás angína alebo bolesť hlavy? Nakupujte z pohodlia domova lieky, doplnky stravy, kozmetiku alebo doplnkový tovar. Na zdraví záleží!

Benu lekárne výhodné zľavy sledujeme za vás.

Ako ušetrite v Benu?

Obchodná sieť Benu lekárni ponúka široký sortiment liečiv a doplnkového tovaru. Ako ušetriť na nákupe v lekárni Benu maximum? Nezmeškajte žiadne Benu zľavy a výpredaje! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Nenechajte si ujsť Benu zľavy

Začína na vás niečo liesť a necítite sa dobre? Radšej ostaňte v posteli a využite možnosť, že si môžete nechať doviesť lieky až domov. A aby ste mohli ušetriť, ponúkneme vám zoznam Benu zliav, ktoré sú aktuálne platné a možno sa vám budú hodiť pri vašom oddychu.

Využite Benu lekáreň dopravu zadarmo

Nakupujete pravidelne v Benu lekárni? Ak nie, tak si to môžete rozmyslieť. Zaregistrujte sa do Benulekárne.sk a získate dopravu zadarmo až na jeden rok. Ďalšou možnosťou, ako získať Benu dopravu zadarmo je osobný odber vo viac ako 60 lekárniach po celom Slovensku alebo môžete vytvoriť nákup nad 30 €.

Zaregistrujte sa do Benu vernostného programu

Zbierajte body a ušetrite. Zaregistrujte sa online alebo na pobočka Benu lekáreň do vernostného programu, získate kartu výhod a k tomu 2 € zľavu z doplatku za recept. Zbierajte z každého nákupu Benu body ktoré môžete následne odpočítať z nákupu. Každé euro prináša 1 bod (1 cent). Pri pravidelných nákupoch nazbierate aj 10 € a nebudete vedieť ako.

Benu lekáreň leták

Máte chvíľku čas a potrebujete posilniť imunitu. Prelistujte si aktuálny Benu leták u nás na Tipli alebo si ho môžete vyzdvihnúť v najbližšej pobočke Benu lekárne.

Nezabudnite sa registrovať na Tipli ❤

Ešte pre vás máme výhodnejší nákup. S cashback systémom od Tipli môžete ušetriť ešte viac. Zaregistrujte sa a dostanete späť % z celého online nákupu.