Platí do 30.06.2019

Doprava zadarmo na Big brands

Získajte dopravu zadarmo pri nákupe nad 74 €.

Doprava zadarmo na Big brands

Získajte dopravu zadarmo pri nákupe nad 74 €.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na bigbrands.sk

Ako ušetrite na BigBrands?

Internetový obchod BigBrands ponúka široký sortiment značkového oblečenia pre všetkých. Ako ušetriť na nákupe na BigBrands maximum? Nezmeškajte žiadny BigBrands výpredaj a zľavy! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

BigBrands zľava

BigBrands, už názov eshopu napovedá niečo veľké. Veľké značky známych aj menej známych rozmerov môžete získať bezplatným členstvom v tomto online klube. Spolupráca obchodu s dodávateľmi prinášajú skvelé úlovky BigBrands zliav. Celý tovar je originály, až sa vám to niekedy nemusí zdať reálne. Sledujte s nami všetky tie neuveriteľné nízke ceny.

Prihláste sa na odber newsletter, získajte najaktuálnejšie informácie o špeciálnych ponukách a môžete získať BigBrands zľavový kupón a ušetrite pár eur z nákupu online. Zadajte svoju správnu e-mailovú adresu, potvrďte prihlásenie a nakupujte krásne oblečenie.

BigBrands outlet

Len na BigBrands.sk nájdete oblečenie, kozmetiku a bytové doplnky za skvelé BigBrands outletové ceny. Vyberajte z kategórie Skladovky a vybrané druhy tovaru máte u vás doma už za 2 dni. Bundy, tenisky či okuliare získajte za výhodné ceny a mi vás na všetky upozorníme ako prvý.

BigBrands doprava zadarmo

Využite výhodnejší nákup a ušetrite za poštové. Veríme, že s tým nebudete mať problém. Pri nákupe nad 74 € máte dopravu zadarmo. Vyberajte krásne kúsky v BigBrands sales.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Dámske, pánske a detské kolekcie z BigBrands čakajú na svoju príležitosť prísť k vám domov. Staňte sa členom online klubu BigBrands a nakupujte najrôznejší tovar od návrhárov. Vstúpte do vybranej kategórie a vyberte si módne doplnky k vašej osobnosti. My sme si svojich favoritov už našli a čo vy?

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo