Ospravedlňujeme sa, ale pre tento obchod aktuálne nemáme žiadnu zľavu alebo zľavové kupóny.

Vždy čerstvé zľavy v Bille

Billa o výbere zlacnených produktov pravidelne informuje v Billa leták. Nová ponuka sa k vám dostane raz do týždňa a platí vždy od stredy do utorka.

Výhodnejší nákup s Billa kartou

S Billa Bonus kartou nemusíte zbierať body, aby ste získali výhody. Staňte sa členom Billa Bonus a každý mesiac nakupujte o 25 % lacnejšie. Zoznam 200 výrobkov nájdete v Billa Bonus letáku. Sortiment nie je orientovaný len na jednu kategóriu. Výhodnejšie môžete nakúpiť naozaj všetko. Víkendové akcie prinášajú rovnakú, 25 % zľavu. Netrvajú dlho, ale o to viac potešia! K narodeninám dostanete darček. Na jeden nákup v mesiaci, v ktorom oslavujete narodeniny dostanete zľavu vo výške 10 %. Dostanete darček, ktorý sa oplatí.

Užite si kino s Billou

Držitelia Billa Bonus karty nezískavajú výhody len v Bille. Predložte kartu v 12 kinách Cinemax a získate zľavu 10 % na maximálne dve vstupenky na jedno predstavenie. Do kina už len s Billou! Viac o spolupráci s kinom Cinemax sa dozviete na Billa.sk.

Billa pochádza z Rakúska. Vznikla v roku 1953 vo Viedni. Vyberať z veľkého množstvá tovaru a nakupovať v diskontných cenách nebolo v tej dobe možné nikde. Aj to je dôvod, prečo si ľudia Billu rýchlo obľúbili a tak isto rýchlo sa rozrástla. O 40 rokov neskôr bola otvorená prvá Billa aj na Slovensku. Dnes môžete nakupovať v jednej zo 130 predajní, ktoré sa nachádzajú aj v menších mestách. V Billa Bratislava môžete čerpať presne také isté výhody, ako v Billa Svit. Billa je tak k svojim zákazníkom naozaj blízko.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo