Ospravedlňujeme sa, ale pre tento obchod aktuálne nemáme žiadnu zľavu alebo zľavové kupóny.

Blancheporte zľavy

V eshope Blancheporte nakúpite francúzsku módu už od 2,47 €. Otvorte si kategóriu výhodné ceny na hlavnej stránke a otvorí sa vám celý prehľad zlacneného tovaru. Aktivujte si kód práve prebiehajúcej akcie a nakupujte lacnejšie. Okrem seba, môžete do farieb francúzskej módy za výhodné ceny obliecť aj svoj domov.

Buďte šik s Blancheporte francúzskou módou pre vás. S pomocníkom, ako je Tipli vám neunikne žiadna Blancheporte zľava a budete informovaný o všetkých výpredajoch, ktoré na Blancheporte prebiehajú. Ak Blancheporte spustí súťaž, Tipli vám to hneď prezradí.

Blancheporte eshop

Blancheporte.sk už má v módnom svete svoje pevné miesto. Nájdete tam širokú škálu oblečenia, ale aj doplnkov pre domácnosť. Využite až 900 odberných miest po celej republike.

Blancheporte leták

Prelistujte si Blancheporte katalóg a nenakupujte v preplnených obchodných centrách. Všetko, či si vyberiete, si môžete objednať online.

Zaregistrujte sa k odberu newsletteru a pravidelne dostanete informácie o exkluzívnych ponukách Blancheporte.

Zásielkový obchodný dom Blancheporte má na českom trhu už dlhoročnú tradíciu. Zaraďte sa medzi 350 000 spokojných zákazníkov a využite všetky výhody moderného zásielkového obchodu.

Ak niečo z toho, čo ste si objednali nesadne, máte presne 30 dní na výmenu tovaru, tak to využite.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo