V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako v Blanco ušetriť maximum?

Blanco sa zaoberá predajom výrobkov z oblastikuchynskej techniky. Tipli vám ukáže, ako sa k nej dostať najvýhodnejšie.

Blanco zľavy na kuchynskú techniku

Kliknite na Blanco leták a prelistujte si akciovú ponuku Blanco a nakupujte naozaj výhodne. Blanco leták vychádza v podobe katalógu, ktorý sa každý rok aktualizuje. Katalóg si vás získa výhodnými cenami, aj keď nejde o prehľad akcií s takou častou obmenou, na akú sme v letákoch zvyknutí. Výhodné akciové sety so zľavou až do 30 % sú v ponuke v priebehu celého roka. Stačí si len vybrať.

Blanco zľavový kupón

Vychutnajte si výhodný nákup vďaka Blanco zľavovým kódom a potešte svoju kuchyňu novým dresom. So zľavovým kódom Blanco sa môžete stretnúť pri výročí firmy a iných špeciálnych príležitostiach. Vstúpte do klubu Tipli a o všetkých Blanco kupónoch a kódoch sa včas dozviete.

Blanco výpredaj

Drezy a batérie tiež podliehajú módnym trendom a aj v tomto prípade platí, že na nové veci treba väčší priestor. Preto Blanco prichádza s výpredajom, ktorý sa v priebehu roka aktualizuje a stále v ňom nájdete niečo nové. Pozrite si Blanco výpredaj a zistite, či sa v ňom vo výhodnej cene nachádza aj to, čo vaša kuchyňa potrebuje.

Blanco doprava zdarma

Blanco nefunguje ako klasický internetový obchod. Na stránke Blanco.sk si pozriete všetko, čo Blanco ponúka a v akej je to cene, aby ste mali predstavu o tom, čo si osobne pozriete a vyzdvihnete v kamennej predajni.

Firma Blanco sa už od roku 1925 špecializuje na spracovanie nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu. Zamestnáva viac ako 1200 ľudí a vo svojom obore patrí medzi najrenomovanejšie firmy. Ak potrebujete kvalitný drez a zariadenia pre oblasť medicíny a lekárenstva, stavte na Blanco, ktoré vás presvedčí svojou kvalitou.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1642 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo