BonPrix zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte výhodnejšie na módnom eshope Bonprix. Využite Bonprix zľavové kupóny na vybraný sortiment.

Zimné zľavy od 20 % na BonPrix

Využite špeciálne zimné zľavy od 20 % na vybrané produkty v e-shope BonPrix.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na bonprix.sk

Zľava -10 % na každý nákup v BonPrix

Využite zľavu -10 % na každý váš nákup v internetovom obchode BonPrix. Stačí ak sa stanete členom klubu BonPrix a môžete nakupovať výhodnejšie.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na bonprixshop.eu

Zľava -5 € v BonPrix

Získajte zľavu -5 € k nákupu v internetovom obchode BonPrix. Stačí ak sa prihlásite na odber newslettera a urobíte nákup za minimálnu hodnotu 24,99 €.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na bonprixshop.eu

Zľavy až 60 % v sekcii SALE na BonPrix

Využite zľavy až 60 % na oblečenie a módne doplnky v kategórií SALE na stránke BonPrix. Vo výpredaji nájdete produkty pre ženy, mužov, deti a tiež domácnosť.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na bonprix.sk
Bonprix patrí medzi zásielkové obchody, ktorý ponúka kolekcie pre ženy, mužov, deti, ale aj doplnky do domácnosti. Bonprix sk vám môže posielať najaktuálnejší katalóg zadarmo, rovno do vašej schránky alebo si ho môžete prezrieť on-line. Tovar je zvyčajne odoslaný do 4-6 pracovných dní po odoslaní objednávky. Zákazník má možnosť vrátiť objednaný tovar a peniaze budú vrátené ako bonus na zákaznícky účet, prevodom na bankový účet alebo poštovou poukážkou. Módu v Bonprix si zamilujete aj vy. Každý tovar má podrobný popis a môžete využiť odporučenie stylistku a si skombinovať cely outfit .

Nakupujte ešte výhodnejšie na módnom eshope Bonprix. Využite Bonprix zľavové kupóny na vybraný sortiment.

Bonprix zľavy

Internetový obchod Bonprix ponúka krásny a kvalitný tovar a my sme stále v strehu, aby ste neprišli o bonprix zľavové kupóny. Objavte módne doplnky alebo bonprix šaty vo farbe roku 2018. Využite opakujúce sa bonprix zľavy na dopravu zadarmo.

Bonprix zľavový kupón

Pri príchode na internetový obchod Bonprix, môžete byť informovaný o módnych trendoch a novinkách, súťažiach. Máte možnosť prihlásiť sa na odber newsletter a získate jednorazovú bonprix zľavu 5 € k nákupu. Ešte sme vás nepresvedčili, že nakupovanie na Bonprix je výhodné? Využite Tipli a vrátime vám navyše až 9% z nákupu.

Zľava pre členov klubu

Každý zákazník má možnosť stať sa členom klubu bonpix a získať 10% zľavu. Zľavu si zákazník uplatňuje pri každej objednávke počas trvania členstva a môže ju spájať s inými zľavami. Poplatok na šesť mesiacov je 6,90 €.

Zľava -5 € v BonPrix

+ 4,5 % naspäť z nákupu
Sleva -5 €

Získajte zľavu -5 € k nákupu v internetovom obchode <strong>BonPrix</strong>. Stačí ak sa prihlásite na odber newslettera a urobíte nákup za minimálnu hodnotu 24,99 €.

Podmínky obchodu

Pre pripísanie cashback odmeny je nutné previesť nákup do 20 minút od prekliku do obchodu. Pre správne fungovanie cashbacku je potrebné po presmerovaní dokončiť objednávku mimo aplikácie BonPrix. Použitie aplikácie môže spôsobiť zrušenie presmerovania, a následné nepripísanie odmeny.

Platí do 20.12.2019

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1866 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo