V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Cenynadne maximum

Internetový obchod Cenynadne poskytuje výhodné pobyty za tie najlepšie ceny. V portfóliu nájdete víkendové pobyty, wellness pobyty, poznávacie zájazdy, pobyty v metropolách a mnohé ďalšie. Navštívte webové stránky cenynadne a vyberte si ten pravý oddych pre seba a svoju rodinu.

Cenynadne zľava

Máte radi hory alebo oddych pri mori? Ceny na dne pobyty si môžete zaobstarať aj za výhodné ceny. Stačí, keď využijete ceny na dne zľavy. Vďaka nim si môžete dopriať ceny na dne cestovanie každý týždeň. Sledujte pravidelne aktuálne zľavy a nikdy nezmeškáte žiadnu akciovú ponuku.

Cenynadne zľavový kupón

Nepremeškajte už žiadny Cenynadne zľavový kupón. Sledujte pravidelne Cenynadne leták v jeho online verzii pohodlne z domova na jednom mieste. Už nikdy nepremeškáte žiadnu príležitosť nakúpiť a ušetriť zároveň.

Cenynadne výpredaj

Okrem akcií môžete nakupovať vybrané Cenynadne pobyty za výpredajové ceny. Sledujte Cenynadne výpredaj a vždy vám dáme včas vedieť o prebiehajúcich Cenynadne zľavách a akciových cenách. Recenzie a cenynadne skúsenosti spokojných zákazníkov vám pomôžu s výberom pobytu, či zájazdu.

Nezabudnite na cashback od Tipli

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Cestovateľský portál Cenynadne od roku 2011 ponúka pobyty a cestovanie za tie najlepšie ceny. V ponuke sú obľúbené destinácie ako Tatry, Bojnice, Rím, Praha, Paríž, Krakow a Taliansko. Či už hľadáte rodinný pobyt, turistiku na horách, wellnes pobyt alebo oddych pri mori na Cenynadne si vyberiete ten najlepší oddych za super ceny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo