V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s decodom maximum

Tradičný slovenský výrobca nábytku decodom sa vyznačuje svojimi kvalitnými produktmi za výhodné ceny. Ako ušetriť na nákupe cez decodom maximum? Nezmeškajte žiadne decodom výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Decodom zľavy

Všetko od jedného výrobcu od stolíkov, regálov po varnú dosku až po celú sedaciu súpravu. Decodom ponúka širokú ponuku bytového nábytku, dekorácií a doplnkov, ktoré si môžete objednať pod jednou strechou a k tomu za skvelé ceny. Aj vďaka nám budete vedieť vždy o aktuálnych decodom zľavách, ktoré môžete využiť. Do nového domu je potrebné nové vybavenie preto sa rozhodnite pre slovenskú kvalitu. Platný zľavový kupón môžete využiť napríklad na Decodom kuchyňu. Pozor, Decodom zľavy prebiehajú vždy na určité časové obdobie alebo do vypredania zásob.

Decodom výpredaj

Šialené zľavy až vo výške 65 % nájdete v Decodom výpredaji. Vidíte dobre, žľava až 65 % na Decodom kuchyne nájdete v prehľade na internetových stránkach. Jedná sa o výpredaje z expozícií alebo posledných kusov tovaru. Ušetrite tam, kde je to jednoduché.

Deocodom zľavové kupóny na výhodný nákup

Zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Pravidelne vás informujeme o Decodom zľavových kupónoch, s ktorým môžete ušetriť ďalšie eurá z nákupu alebo môžete získať dopravu zadarmo. Neviete, ako sa k ním dostať? Sledujte Tipli a využite všetky zľavy a zľavové kódy, ktoré tu nájdete.

Decodom leták

Prezrite si decodom leták s aktuálnou ponukou zľavnených produktov alebo špeciálny kuchynský decodom katalóg, ktorý nájdete v predajniach.

Decodom zákaznícka karta

Zaregistrujte sa do Decodom zákazníckeho programu a využívajte výhody od prvého nákupu. Pri kúpe tovaru nad 2 000 € vám decodom vráti 2 % hodnoty v podobe kreditov. Už nasledujúci nákup môžete platiť nazbieranými kreditmi v predajni alebo v online objednávke. 1 kredit = 1 €

Decodom doprava zadarmo

Dopravu zadarmo získate osobným odberom v predajniach decodom. Zákazníci môžu využiť dopravu pri nákupe na predajni za 15 € do 20 km alebo pri online nákupe za 20 € až k vám domov.

Predajne Decodom ponúka široký sortiment nábytku od decodom kuchýň, spálni, jedálenských súprav až po kancelársky nábytok. Zariaďte si dom, kanceláriu kvalitnými slovenskými výrobkami priamo z výrobne v Topoľčanoch.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo