V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetríte v Dom farieb?

Obchodná sieť Dom farieb ponúka široký sortiment maliarskej techniky a príslušenstva. Ako ušetriť v Dom farieb maximum? Nezmeškajte žiadnu Dom farieb zľavu! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Využite Dom farieb zľavy

Dom farieb najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb a lakov ponúka to najlepšie za super ceny. Využite výhodný nákup spolu s nami! Nenechajte si ujsť žiadnu Dom farieb zľavu. Sledujte naše stránky a budete informovaný o všetkých akciách.

Dom farieb leták

Nezmeškajte aktuálnu ponuku a prezrite si Dom farieb leták. Tipli sa vám snaží zjednodušovať nákupy a upozorníme vás na Dom farieb najlepšie ponuky, ako prvý a vy si môžete vybrať tú správnu farbu novej fasády.

Získajte Dom farieb dopravu zadarmo

Získajte dopravu zadarmo tým, že navštívite predajne Dom farieb, ktoré nájdete na celom území Slovenska. Navštíviť môžete napríklad predajňu Dom farieb Prešov, Žilina, Bratislava aj v Lučenci. Nakúpte kvalitné maliarske produkty za výhodné ceny aj vďaka nám.

Predajne Dom farieb nájdete na celom území Slovenska s komplexným sortimentom maliarskych farieb vnútorných, fasádnych, na drevo, kov, špeciálne farby, omietky aj stierky. V predajniach môžete nájsť značky ako Primalex, Sigma, Bondex a mnoho iných. Nakupujte v najväčšom Dome farieb tie správne farby.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo