Dr.Max zľava a zľavové kupóny

Lekáreň Dr. Max pomáha bojovať s každou chorobou. Využite akcie, ktoré ponúka a nákup nebude bolieť.

Ako v Dr. Max nakúpiť ešte výhodnejšie?

Voľno predajné lieky, výživové doplnky, čaje a zdravotnícke pomôcky môžete nakupovať ešte výhodnejšie. Tipli vie, ako na to.

Dr. Max lekáreň plná zliav

Dr Max lekáreň sa riadi heslom: Nešetrite na zdraví, šetrite na lekárni. Aj preto v nej akciový tovar stále nájdete. Sledujte Dr. Max leták a v akciovej cene si vyberte liek, ktorý vaše bolesti vylieči. Sledujte červenú značku, v ktorej je znázornený leták a výhodnejšia cena je vaša.

Zľavový kupón Dr. Max

Darčekové balenia a Dr. Max akčné balíčky urobia radosť každému. Žiadny Dr Max zľavový kupón vám neunikne, keď budete sledovať Tipli. Výhodnejší nákup je predsa to, čo všetci chceme.

Lekáreň Dr. Max a výpredaje

Navštívte Dr. Max eshop a kliknite na červené % pri každom produkte, kde sa táto značka nachádza a forma akcie vám hneď bude jasná. Môže sa jednať o zľavu v percentách (%), ale môže ísť aj o výhodnejšiu cenu pri odbere viacerých kusov. Z jediného kliku na produkt sa všetko dozviete.

Dr. Max karta plná výhod

Verných zákazníkov si Dr. Max naozaj váži. Dôkazom toho je vernostná karta Dr. Max Club s ktorou získate množstvo výhod. Pri každom recepte môžete ušetriť až 50 % z doplatku a získať každý mesiac výnimočné zľavy. Zbierajte body pri každom nákupe a potom ich vymeňte za zľavu alebo produkty značky Dr. Max. Máte narodeniny? Dr. Mac o tom vie a má pre vás špeciálny narodeninový darček. Ale iba vtedy, keď ste členom Dr. Max Clubu.

Dr. Max poštovné zdarma

Na to, aby ste v Dr. Max získali poštovné zdarma nemusíte urobiť veľký nákup. Stačí, keď nakúpite za 9,90 €. Tovar si môžete dať doručiť domov alebo do lekárne Dr. Max, ktorú máte po ceste. Spôsob doručenia necháme na vás.

Lekáreň Dr. Max pomáha bojovať s každou chorobou. Využite akcie, ktoré ponúka a nákup nebude bolieť.
Lekárne Dr. Max vznikli v roku 2006. Dnes patria medzi lídrov na trhu lekární v Slovenskej republike. Nájdete ich tu na 271 miestach, ale nakúpiť v nej môžete aj online. Okrem liekov, s ktorými sa stretnete aj inde, Dr. Max svojim zákazníkom prináša aj vlastné produkty. Značka Dr. Max ponúka široký sortiment kvalitných vitamínov, výživových doplnkov, čajov, analgetík či zdravotníckych pomôcok za výborné ceny.