Elnino zľavy

Starostlivosť o pleť, telo, vlasy, najkrajšie vône a kvalitná dekoratívna kozmetika. To všetko môžete nájsť na internetovom obchode Elnino.sk. Elnino ponúka svetové kozmetické značky, výhodné ceny, rýchly nákup a k tomu vám Tipli ponúka prehľad Elnino zľavy ktoré sú vždy aktuálne a výhodné pre vašu peňaženku. S nami budete o týchto ponukách budete vedieť ako prvý. Nenechajte si ujsť až 85% Elnino zľavy.

Elnino vernostný program

Internetový obchod Elnino svojim zákazníkom ponúka vernostný program. S nárastom celkovej sumy za objednaný tovar, rastie aj zľava na kompletný sortiment. Stať sa členom je jednoduché: stačí sa registrovať a prihlásiť sa na odber infomailu. K tomu všetkému dostanete Elnino zľavový kód na -2% na kompletný sortiment k ďalšiemu nákupu.

Elnino doprava zadarmo

Dopravu zadarmo v parfumérii Elnino získate osobným odberom v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v Bratislave. Ak nemáte cestu do hlavného mesta u Elnino zaplatíte len 2,20 € za celý balíček. Objednávka je expedovaná do 1-2 pracovných dní na území Slovenskej republiky.

Elnino internetový obchod s kozmetikou a parfumami svetových značiek, ako napríklad Adidas, Astor, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss a iné. Čo sa týka ponuky, nájdete tu všetko čo patrí do štandardnej domácej poličky s hygienickými potrebami a kozmetickej taštičky každej ženy. Eshop pochádza od našich bratov Čechov El nino.cz. Na Slovenku je od roku 2004 s tisíckami spokojných zákazníkov. Budete patriť medzi nich?

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo