V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Flixbus maximum?

Dopravná spoločnosť Flixbus ponúka diaľkové spojenie po celej Európe za super ceny! Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Flixbus maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. S nami nezmeškáte žiadnu Flixbus zľavu ani výpredaj!

Flixbus zľavy

Potrebujete vycestovať za rodinou alebo chcete navštíviť nejaké vysnené mesto. Vyskúšajte to s dopravnou spoločnosťou Flixbus, ktorá ponúka cestovné lístky za skvelé ceny! Využite Flixbus zľavy a môžete cestovať. My sa vám budeme snažiť ukázať, ako ušetríte na vybraných produktoch.

Flixbus zľavové kupóny na výhodný nákup

Zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Pravidelne vás informujeme o Flixbus zľavových kupónoch s ktorými môžete ušetriť. Neviete, ako sa k ním dostať? Sledujte Tipli a využite všetky zľavy a zľavové kódy, ktoré nájdete, napríklad na cestu Flixbus Bratislava Viedeň už od 5 €.

Flixbus leták online

Objednajte si Flixbus Bratislava autobus za pár eur do celej Európy. Navštívte internetové stránky Flixbus a nakúpte výhodne. Pred nákupom si nezabudnite pozrieť aktuálny Flixbus leták a nakupujte lístky v akcií. Prezrite si Frixbus recenzie a cestovanie s touto spoločnosťou sa vám zapáči.

Flixbus darčekové poukazy

Chcete obdarovať blízkych, ale neviete sa rozhodnúť pre niečo špeciálne? Darujte Flixbus voucher a pošlite ich na nezabudnuteľnú dovolenku do jedného z európskych miest. Nebojte sa využiť Flixbus kontakt a zistite si viac informácií.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Nová autobusová preprava Flixbus vám ponúkajú komfortné služby pre vaše cesty po celej európe. Flixbus autobusy môžete stretnúť na diaľnici a spoznáte ho podľa výraznej zelenej farby. Cestujte za skvelé peniaze a navštívte hlavné mestá Európy už od 5 €. Prezrite si celú ponuku a vieme, že si vyberiete to pravá pre vás.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1654 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo