Fresh zľava a zľavové kupóny

Prezrite si aktuálnu ponuku zliav pre potraviny Fresh.
Zatiaľ bez cashbacku, makáme na tom! Prejsť do obchodu »
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť vo Fresh markete maximum?

Predajne potravín Fresh ponúkajú široký sortiment produktov. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe vo Fresh maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte.

Fresh zľavy

Už ste našli svoju predajňu vo vašom okolí? Je ich vyše 770 po celom území Slovenka a poskytujú kompletné služby za skvelé ceny. Nakupujte za výhodné ceny, kvalitné potraviny a ďalší tovar za Fresh zľavy. Alebo využite Fresh výpredaj určitého druhu tovaru.

Fresh leták online

Prezrite si ponuku aktuálnych Fresh akcií v online Fresh letáku alebo si ho môžete nájsť vo svojej poštovej schránke. Nezabudnite sledovať všetko pod jednou strechou, u nás v Tipli, a budete o krok v pred od ostatných.

Fresh karta

Požiadajte o svoju Fresh kartu a užívajte si výhody od prvého použitia. Získajte Fresh zľavy z každého nákupu a navyše získate každý týždeň extra zľavy na vybrané druhy produktov. Stačí vyplniť registračný formulár na webových stránkach a karta vám bude doručená poštou alebo priamo v predajni a výhody môžete využiť hneď pri prvom nákupe.

Známa sieť marketov Fresh ponúka široký sortiment potravín, drogérie, potrieb pre zvieratá, nápoje aj tabak. Nakupujte denne a ušetrite na každodenných nákupoch! Môžete sa nechať inšpirovať receptami a odporúčaniami na ich webových stránkach. Nezabudnite navštíviť predajňu a vyberajte si z čerstvých potravín.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo