V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť na nákupe v Hobbi?

Predajne Hobbi prinášajú koncept nakupovanie pre domácich majstrov ale aj ženy. Ako ušetriť na nákupe v Hobbi maximum? Nezmeškajte žiadne Hobbi zľavy! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac .

Hobbi zľavy

Plánujete kúpu nového domu alebo sa sťahujete? Nakupujte v Hobbi designové kúsky, ale aj užitočné náradie lacnejšie. Využite Hobbi zľavy na záhradnú dekoráciu a užite si chvíle pokoja v krásnom prostredí. Nezabudnite sledovať Tipili a Hobbi zľavy.

Hobbi karat

Vyžite ešte výhodnejší nákup v Hobbi. Staňte sa členom Hobbi a zbierajte body za každý nákup. Body sa vám sčítavajú, a na konci roka ich môžete využiť v podobe Hobbi zľavového kupónu. Členstvo je zadarmo a stačí vyplniť len online formulár.

Hobbi leták

Prezrite si aktuálnu ponuku najlepších zliav v Hobbi letáku a využite Hobbi zľavy na výhodnejší nákup pre svoj domov. Inšpirujte sa zostavenými kuchyňami, spálňami alebo jedálňou a naplánujte si svoj útulná domov.

Hobi výpredaj

Tipli vám prinesie vždy najvýhodnejšie informácie o Hobi výpredajoch. Nezameškajte výhodný nákup a sledujte aktuálne zľavy! Všetky zľavy a výpredaje sú časovo obmedzené do vypredania zásob, tak neváhajte a nakupujte ihneď.

Hobbi doprava zadarmo

Dopravu zadarmo získate pri osobnom odbere na predajni spoločnosti Hobbi v Senci, Dunajskej Strede, Nových Zámkoch, Leviciach, Ružomberku a v Malackách. Prepravná služba je spoplatnená podľa hmotnosti balíčku.

Sieť obchodov pre domácich majstrov Hobbi ponúka širokú škálu tovaru v štyroch základných oddeleniach. Ženy aj muži si tu nájdu svoje oddelenie v ktorom si určite vyberú to, čo potrebujú. Prvá predajňa bola otvorená v roku 2013 a postupne sa rozširujú po celom území Slovenka. Nájdite si najbližšiu pobočku pri vašom bydlisku a nakupujte výhodne.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo