HomePoint.sk zľava a zľavové kupóny

Prezrite si aktuálne Homepoint zľavy.

5 %

späť z každého nákupu

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť maximum v Homepoint?

Rozžiarte vašu spálňu alebo kuchyňu novými dekoráciami do Homepoint. Ako ušetriť na nákupe v Homepoint maximum? Nezmeškajte žiadneHomepoint výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Homepoint zľava

Vymeňte staré za nové a doprajte vášmu domovu nového ducha. Najširšia ponuka domácich potrieb a dekorácií vás čaká na Homepoint.sk. Nezmeškajte žiadnu výhodnú Homepoint zľavu a sledujte nás. My vás budeme ako prvých informovať o výhodnom nákupe a tak môžete ušetriť na nákupe.

Homepoint letáky

Prezrite si všetky akciové položky v Homepoint letáku. Vždy vám prináša nové a aktuálne ponuky či už zľavnených produktov alebo zľavové kódy, napríklad na dopravu zadarmo. Ale pozor doba splatnosti je obmedzená. Tak nezabudnite sledovať a využiť výhodnú ponuku od Homepoint.

Homepoint zľavový kupón

Vytočte si na kolese svoje šťastie a môžete získať Homepointzľavový kupónaž v hodnote 15 %. Skúste šťastie a možno sa usmeje práve na vás. Stačí zadať správnu e-mailovú adresu alebo sa môžete prihlásiť cez facebook, roztočiť kolesom a vyhrať.

Homepoint doprava zadarmo

Vybrali ste si pomôcky do domácnosti a dekoráciu? Košík máte plný a vaša objednávka presiahla sumu 35 €. Tak sa už nemusíte obávať, že zaplatíte poštovné. Pri objednávke nad 35 € máte Homepoint dopravu zadarmo.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Internetová predajňa domácich dekorácií a pomôcok Homepoint ponúka široký sortiment tovaru do kuchyne, jedálne, záhrady, dielne a iné. V sklade majú 345 tisíc položiek, takže sa nemusíte báť, že budete dlho čakať na objednaný tovar. Vyberte si nové bytové dekorácie, objednajte sa potešte svoje oko z nových vecí. My sme si už svoje vybrali.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo