HORNBACH zľava a zľavové kupóny

HORNBACH výhodné zľavy sledujeme za vás.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetríte v HORNBACHU?

Obchodná sieť HORNBACH ponúka spektrum stavebného materiálu, náradia alebo záhradného nábytku. Ako ušetriť na nákupe v HORNBACHU maximum? Nezmeškajte žiadny HORNBACH výpredaj a zľavy. Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

HORNBACH zľavy

Chcete pohodlne nakúpiť v pohodlí svojho domova? HORNBACH online predajňa poskytuje cenovo výhodný nákup spotrebného tovaru pre váš dom, byt či záhradu. Nezmeškajte žiadnu HORNBACH zľavu, ktorá môže platiť len na online nákup a s nami o nej budete vedieť ako prvý. Pozor, akcie sú časovo obmedzené.

HORNBACH výpredaj

Máte radi výpredaje? Hornbach ponúka výpredaj na rôzny tovar ako sú okná, dvere, kvetináče, krbovú sadu a mnoho iného tovaru. To sú skvelé HORNBACH výpredaje. Nezmeškajte už žiadnu výhodnú ponuku.

HORNBACH leták a katalóg

Ak chcete nakupovať ešte výhodnejšie, tak si prelistujte HORNBACH katalóg a HORNBACH leták. Najvýhodnejšie ponuky a aktuálne HORNBACH zľavy nájdete v aktuálnom HORNBACH letáku. Prezrite si v pohodlí domova akciový leták a objednajte si do vašej záhrady HORNBACH záhradný nábytok.

HORNBACH e-shop

Nakupujte výhodne z pohodlia vášho domova prostredníctvom Hornbach e-shopu. Vyberte si online čo potrebujete jednoduchým kliknutím na stránku Hornbach.sk a tovar vám doručia až k vám domov.

HORNBACH výhodné zľavy sledujeme za vás.

HORNBACH je jedným z najväčších sieťových obchodov, ktorý zákazníkom v Európe prináša všetko potrebné pre dom, byt či záhradu. Na slovenskom trhu bola prvá predajňa HORNBACH otvorená v roku 2004 v Bratislave. Aktuálne má HORNBACH na Slovensku 3 predajne. Sú to Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislava – Ružinov a Košice. Reťazec ponúka stavebný a záhradný tovar za veľmi výhodné ceny.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.