V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Iberia maximum?

Ako ušetriť na nákupe v iberia.com maximum? Potrebujete výhodné letenky na služobnú cestu, alebo dovolenku? Zabookujte si iberia letenky za tie najlepšie ceny na Iberia.com. Nezmeškajte žiadne Iberia výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac. Sledujte pravidelne Iberia leták a nikdy nezmeškáte už ani jednu z akciových ponúk v obchode iberia.

Iberia zľavy

Iberia airlines ponúka výhodné ceny na letenky a ubytovanie do celej Európy. Vyberte si ubytovanie podľa lokality a miesta, ktoré vám najviac vyhovuje. Zariaďte si dovolenku podľa vašich predstáv. Nakupujte letenky za super ceny počas celého roku. Iberia vám ponúka veľa výhodných Iberia zliav a akcií na vybrané iberia flights a s nami o nich budete vedieť ako prvý.

Iberia zľavový kupón

Iberia zľavový kupón je jednou z možností, ako na nákupe ušetriť ešte viac. Využite Iberia zľavový kupón na všetky ešte výhodnejšie nákupy. Nestíhate ich sledovať? Ľahká pomoc. Tipli to robí za vás, aby vám žiadny Iberia zľavový kupón neunikol. Vybavte si svoju letenku online pohodlne cez iberia check in a vyberte si miesto na sedenie, ktoré vám najviac vyhovuje.

Iberia Plus vernostný program

Využívajte výhody, ktoré ponúka vernostný program Iberia plus. Vďaka vernostným bodom Avios môžete získať exkluzívne výhody. Zbierate body aj vďaka ďalším pridruženým partnerom. Body zbierate aj pri rezervácii hotela, či nákupe cez IberiaPlusStore.

Nezabudnite na cashback od Tipli

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na portáli Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Najväčšia letecká spoločnosť v Európe Iberia vznikla v roku 1927. Spoločnosť ponúka na svojej stránke lacné letenky, prenájom auta, odvoz z letiska a vďaka partnerstvu s booking.com aj výhodné ubytovanie. Pozrite si ponuku lacných letov a rezervujte si letenky do Španielska, Európy, Ameriky a Afriky.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo