V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Ingema maximum

Špecializovaná predajňa Ingema za už vyše 20 rokov zaoberá predajom produktov ako obklady, dlažba či farby. V portfóliu značiek nájdete vychýrené mená ako Villeroy & Boch, Nord Ceram, Grespania a mnohé ďalšie. Navštívte webové stránky Ingema.sk a vyberte si produkty, ktoré skrášlia váš domov.

Ingema zľava

Krásne Ingema kúpeľne si môžete zaobstarať aj za výhodné ceny. Stačí, keď využijete Ingema zľavy. Vďaka nim môžete nakupovať to najlepšie pre váš domov za extra výhodné ceny. Sledujte pravidelne aktuálne zľavy a nikdy nezmeškáte žiadnu akciovú ponuku.

Ingema zľavový kupón

Nepremeškajte už žiadny Ingema zľavový kupón. Sledujte pravidelne Ingema leták v jeho online verzii pohodlne z domova na jednom mieste. Už nikdy nepremeškáte žiadnu príležitosť nakúpiť a ušetriť zároveň.

Ingema výpredaj

Okrem toho, že vždy je pre vás pripravená horúca Ingema zľava. Okrem akcií môžete nakupovať vybraný sortiment za výpredajové ceny. Sledujte Ingema výpredaj, a vždy vám dáme včas vedieť o prebiehajúcich Ingema zľavách a akciových cenách.

Ingema doprava zadarmo

Prerábate kúpeľňu? Prezrite si Ingema e-shop. Nakúpte v predajni Ingema nad 300 eur a všetky objednané produkty vám budú dopravené bez toho, aby ste museli platiť poštovné. Využite akciu Ingema doprava zadarmo a ušetrite peniaze.

Odborník na interiérové a exteriérové farby, obklady a sanitu Ingema ponúka široký sortiment kvalitných produktov, ktoré vylepšia váš domov. Nezmeškajte ponuku nakúpiť prémiové produkty ako obklady,vane a mnohé ďalšie v akcii. Prerobte svoj byt či dom na domov. Vyberajte si kvalitné produkty, ktoré dobre vyzerajú. Sledujte Tipli a ušetrite

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo