Intersport zľava a zľavové kupóny

Využite Intersport zľavy a presvedčte sa, že aj na kvalitnej športovej výbave môžete ušetriť.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku
Obchodná sieť Intersport ponúka široký sortiment oblečenia, obuvi, batohov, športových pomôcok, zariadení a mnoho iného. Vybavte sa kvalitnými produktmi na váš obľúbený šport alebo sa vyberte na turistiku do Slovenských hôr.

Využite Intersport zľavy a presvedčte sa, že aj na kvalitnej športovej výbave môžete ušetriť.

Ušetrite v Intersport maximum

Využite Intersport zľavy na športové oblečenie, obuv, športové potreby a posilňovacie stroje. Nezmeškajte žiadny Interspor výpredaje! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Intersport zľavy si vás nájdu

Chcete lacnejšie nákupy ale nechcete prísť o kvalitu? Prezrite si širokú ponuku Intersport športových potrieb a nakúpte si všetko, čo potrebujete na svoj športový koníček. Sledujte Tipli.sk a my vám prinesieme všetky aktuálne a výhodné Intersport zľavy na vybrané produkty. Nezabudnite, že akcie sú časovo obmedzené.

Intersport zákaznícka karta

Nakupujte ešte výhodnejšie. Požiadajte o Intersport zákaznícku kartu v kamennej predaji a čerpajte výhody bezplatného členstva. Získajte bonus až do výška 3%. Čím viac nakúpite, tým viac dostanete. Pozor, Intersport vás obdarí na narodeniny. Čakajte na SMS s Intersport zľavovým kódom a zľavu až 20% na celý nákup.

Intersport leták a zľavy pod jednou strechou

Intersport poskytuje a informuje o všetkých aktuálnych zľavách prostredníctvom Intersport letáku. V letáku nájdete širokú škálu zlacneného tovaru. Zatiaľ obchod neprevádzkuje Intersport eshop. Prelistujte si leták v pohodlí vášho domova, rezervujte si produkt na stránkach a vydajte sa do jednej z 33 pobočiek na území Slovenska.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1862 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo