V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetrite na Jysk.sk?

Obchodná sieť Jysk ponúka široký sortiment všetkého pre domácnosť – od kuchyne až po spálňu. Ako ušetriť na nákupe v Jysku maximum? Nezmeškajte žiadny Jysk výpredaje a zľavy Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetríte čo najviac a naplánujte si design vášho domova.

Jysk zľavy

Plánujete kúpu nového nábytku, sťahujete sa alebo vás omrzeli vŕzgajúce pánty? Prezrite si aktuálnu ponuku Jysk letáku a nakupujte výhodnejšie na Jysk.sk. Ponúkame vám prehľad všetkých Jysk zliav a Jysk výpredajov a ušetrite desiatky eur na vybraný tovar. Celý prehľad vám ponúkame ako prvý, tak nezabudnite sledovať Tipli.sk a ušetrite.

Jysk zľavový kód

Prihláste sa na odber newsletteru s ktorým môžete získať aktuálne informácie o súťažiach, inšpiratívne fotografie a aktuálny Jysk leták. Po vyplnení mena a emailu sa zaraďujete do žrebovania o Jysk zľavovú kartu v hodnote 100 €. Losovanie prebieha každý mesiac. Budeme vám držať palce, až práve vy vyhráte tento skvelý darček od Jysk.sk.

Jysk eshop a doprava zdarma

Ako nakupovať rýchlejšie a pohodlnejšie? Ušetrite čas, objednajte si tovar z pohodlia domova. Objednajte si vybrané bytové doplnky na Jysk eshope, zaplaťte platobnou kartou a počkajte na potvrdzujúci email s informáciami, kedy vám bude tovar doručený. Cena prepravy za takúto objednávku je od 3,95 €, podľa celkovej hmotnosti a veľkosti objednávky.

Ako získať dopravu zadarmo? Po prezretí a vybraní tovaru si ho môžete prevziať do dvoch hodín, ak je na sklade. Pri možnosti vyzdvihnú v predajni, zadáte svoju adresu alebo PSČ a zobrazia sa vám všetky predajne vo vašej blízkosti aj s dostupnosťou produktu. Nemusíte stráca čas hľadaním v regáloch, správne rozmery a farbu, stačí pár klikov a môžete si tovar vyzdvihnúť sami.

Jysk obchodná sieť pochádzajúca z Dánska poskytuje široký sortiment tovaru pre váš domov. Nájsť tu môžete všetko od nábytku, matracov, kuchýň, bytových doplnkov až po záhradné dekorácie a osvetlenie. Je to obchod, kde si vždy niečo odnesiete domov. Zamilujte si všetky produkty a výhodné jysk výpredaje, kde nájdete vybrané druhy tovarov až za polovicu.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1635 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo