V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Kauflande?

Kaufland poskytuje vždy čerstvé suroviny z lásky k Slovensku. Nakupujte obľúbené výrobky a my vás upozorníme, kedy prebiehajú špeciálne Kaufland zľavy. Prajeme vám príjemný nákup v obchodnej sieti Kaufland.

Kaufland vernostná akcia

Obchodná sieť Kaufland sa chce poďakovať svojim verným zákazníkom a preto pre nich pripravuje Kaufland vernostné akcie s ktorými môžu zbierať body (nálepky), ktoré umiestňujú do hracej karty. Po nazbieraní určitého počtu nálepiek, zákazník si môže zakúpiť vybrané druhy tovaru, ktorým sa pripisuje vysoká značka kvality, za veľmi výhodné ceny.

Kaufland súťaže pre nadšených hráčov

Radi sa zapájate do súťaží, bojujete a vyhrávate? Nenechajte si ujsť Kaufland súťaže za výnimočné ceny. Stáva sa, že jedna súťaž spozná svojho výhercu a ďalšia zverejňuje svoje pravidlá. Kaufland chce, aby sa jeho zákazníci nenudili a boli stále v strehu a vymýšľali, ako by mohli súťaž vyhrať. My vám držíme palce v ďalšej Kaufland akcií!

Aktuálny Kaufland leták

Kaufland o svojich pravidelných akciách informuje v Kaufland letáku. Prelistovať si môžete v pohodlí svojho domova online alebo ste si Kaufland leták na budúci týždeň/ mohli nájsť vo svojej schránke.

Kaufland obchodná sieť obchodov po celom Slovensku poskytuje vybrané druhy tovarom od surovín, jedál, nápojov, hygienických pomôcok až po bytové pomôcky a drobný inventár. Kaufland poskytuje výrobky vlastných značiek s označením veľkým písmenom K, napríklad K-Bio, K-Classic bezlaktózové a iné. Poskytuje sa vyhovieť svojim zákazníkom aby nemuseli cestovať a nakúpili si potrebný tovar pod jednou strechou.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo