Kika zľava a zľavové kupóny

Kika má pre vás veľký výber nábytku a bytových doplnkov. Vieme, ako ich získať za výhodnú cenu.
Zatiaľ bez cashbacku, makáme na tom! Prejsť do obchodu »
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Kika zľavy a výpredaj

Kika patrí medzi najúspešnejšie nábytkárske spoločnosti. Zariaďte si svoju domácnosť štýlovo a presne podľa svojich predstáv. Kika vás svojou ponukou nábytku príjemne prekvapí a vy si bez problémov vyberiete. Preneste rakúsku kvalitu Kika nábytku do svojho domova.

V Kike prebieha niekoľko akcií súčasne. Ak nestíhate Kika akcie sledovať, Tipli to urobí za vás a vy si dom či byt zariadite kvalitne a za prijateľný peniaz. Kika výpredaj nábytku vás zláka na veľké zmeny v zariadení vášho bytu, domu, či záhrady.

Spojte príjemné s užitočným. V Kika výpredaji nakúpite za prijateľné ceny a svoju domácnosť doplníte o originálne kúsky nábytku, či bytových doplnkov. Využiť akcie sa vždy oplatí.

Kika online

Navštívte Kiku online a nakupujte z pohodlia svojho domova. Stránka je prehľadne rozdelená na kategórie podľa izieb, ktoré zariaďujete. Kuchyňa, spálňa, obývačka. Do každej izby tu zariadenie nájdete. Samostatnú kategóriu majú aj sedačky a osvetlenie, aby ste na stránke nemuseli dlho blúdiť.

Máte veľa otázok a nepoznáte odpovede? Práve pre vás je tu zákaznícka linka, na ktorej sú pripravení na všetky vaše otázky odpovedať. Využite ju.

Na Kika akcie po otvorení stránky narazíte ako prvé. Bola by škoda na ne nekliknúť a akciové ceny nevyužiť. Zamierte na KIKAfe blog a inšpirujte sa radami a doplnkami, ktoré pre vás v Kike pripravili.

Aj v záhrade sa chcete cítiť príjemne a v Kike o tom vedia. Široká škála záhradného nábytku a doplnkov, z vašej záhrady urobí čarovné miesto, ktoré nebudete chcieť opustiť.

Kika letáky

Vyberte si nábytok a bytové doplnky z akciovej ponuky aj vďaka Kika letáky. Výška zliav a krátky popis ku každému produktu vám nedovolí leták len tak pustiť z ruky.

Ak máte záujem o všetkom, čo sa v Kike deje, prihláste sa na odber newslettera, aby vám čerstvé informácie nikdy nechýbali.

Kika darčekové karty

Váhate, či sa darček, ktorý ste vybrali hodí? Vyriešte to darčekovou kartou. Zvoľte si motív karty a navoľte jej hodnotu podľa vlastného uváženia a darček bude mať zaručene úspech.

Kika vznikla v roku 1973 podľa úplne novej koncepcie, ktorá jej priniesla medzinárodný úspech. Dnes Kika predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov, ktoré zodpovedajú trendom moderného bývania. Sortiment v obchodných domoch KIKA tvorí viac, ako 30 000 položiek vo všetkých cenových a sortimentných kategóriách. Pod heslom "Všetko pod jednou strechou" Kika ponúka rozsiahly servis obsahujúci dodanie a montáž tovaru, zameranie, 3D plánovanie v PC, šitie záclon, zapožičanie dodávky na prepravu tovaru, odvoz starého nábytku alebo vodovodné a elektrické inštalácie. Vo vybraných obchodných domoch Kika prevádzkuje aj reštaurácie s kaviarňou aj detské kútiky.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo