KON - RAD zľava a zľavové kupóny

Prezrite si aktuálnu ponuku zliav pre potraviny Kon-rad.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Kon-rad maximum?

Predajňa potravín a spoločnosť Kon-rad ponúka sortiment vybraných produktov. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Kon-rad maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte.

Kon-rad zľavy

Spoločnosť Kon-rad ponúka prémiové produkty vysokej kvality, výberový alkohol a zdravé potraviny za skvelé ceny. Začnite sa rozmaznávať výberovými potravinami a využívajte Kon-rad zľavu. My budeme pozorne sledovať a upozorníme vás na Kon-rad akciu na vybrané druhy produktov. Pozor, každý mesiac sa uskutočňuje v Supermarkete Kon-rad veľké akcie s Kon-rad zľavami.

Kon-rad výpredaj

Sledujte pozorne aktuálnu ponuku a ušetrite ešte viac. Supermarket ponúka čerstvé a pikantné Kon-rad výpredaje na vybrané druhy produktov. Nezmeškajte žiaden výpredaj a využite možnosť ochutnať prémiové potraviny alebo alkohol, ktorý by ste si len tak nekúpili.

Kon-rad leták online

Buďte v strehu a sledujte aktuálny Kon-rad leták. Prelistujte si leták a vytvorte si nákupný lístok z kvalitných potravín a navštívte ich predajňu.

Kon-rad doprava zadarmo

Áno, môžete sa vybrať na výlet a vybrať si osobne zdravé a kvalitné potraviny. Navštívte Supermarket Kon-rad na Ceste na Senec a získate Kon-rad dopravu zadarmo.

Prezrite si aktuálnu ponuku zliav pre potraviny Kon-rad.

Spoločnosť Kon-rad ponúka široký sortiment vyberaných potravín, nápojov a doplnkového tovaru za skvelé ceny. Doprajte si luxus na tanieri a a prekvapte svojich priateľov netradičnými značkami produktov. Každý mesiac môžete čakať nové Kon-rad zľavy, akcie a cenové zvýhodnenia.