V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s Kondom Shop maximum

Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe v Kondom Shop maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. Nezmeškajte žiadne Kondom Shop výpredaje a zľavové akcie a ušetrite čo najviac.

Kondom Shop zľava

Hľadáte niečo z erotického obchodu? Tak sa pozrite na ponuku Kondom Shop a vyberiete si to pravé čo potrebujete. Vyberte si zo širokého sortimentu internetového obchodu Kondom Shop.sk a my vám poskytneme na jednom mieste prehľad aktuálnych Kondom Shop zliav.

Kondom Shop zľavový kód

Tipli vám prezradí, aké Kondom Shop zľavové kódy sú v obehu. Tipli.sk pátra, aby ste vy mohli nakúpiť čo najvýhodnejšie. U nás nájdete aj Kondom Shop leták, a preto tá najlepšia Kondom Shop akcia vám už viac neunikne. Kondom Shop leták vám prináša aktuálne informácie o zľavách.

Kondom Shop výpredaj

Kondom Shop výpredaje ponúkajú až 77% zľavy na vybraný sortiment. V ponuke e-shopu Kondom Shop nájdete erotický tovar rônych značiek. My vám budeme prinášať ako prvý informácie o totálnych výpredajoch. Sledujte Tipli a ušetrite v Kondom Shop výpredaji.

Kondom Shop doprava zadarmo

Diskrénu dopravu zadarmo na internetovom obchode kondomshop.sk získate pri objednávke nad 30 € pri poštovom doručení ako balík I. triedy. Ak vaša objednávka nepresiahne túto sumu, cena poštovného je od 2,90 €. Doba dodania trvá 1 až 3 pracovné dni. Pri osobnom odbere v Balíkboxe na pošte je poštovné pri nákupe nad 30 € zadarmo pre menšej sume objednávky 2,90 € a balík je doručený do jedného pracovného dňa pri objednávke do 15:00 hodiny pracovného dňa. Diskrétne doručenie na ďalší pracovný deň UPS expres kuriérom je pri objednávke nad 45 € zadarmo, pri nižšej objednávke 3,29 €. Dodacia doma tovaru trvá maximálne tri pracovné dni.

Nezabudnite na ešte výhodnejší nákup ❤

Nezabudnite sa registrovať u nás na Tipli a využívajte cashback systém s ktorým budete odmeňovaný. S každou online objednávkou vám vrátim % z vášho nákupu. Nakupujte výhodnejšie a bez výčitiek s Tipli.sk.

Internetový obchod Kondom Shop predáva rozmanitý erotický sortiment. Na akčné ponuky tovaru upozorňuje Kondom Shop leták. Nenechajte si ujsť žiadnu špeciálnu ponuku, výpredaj alebo Kondom Shop zľavu.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1636 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo