V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s Kvety pre vás maximum

Potrebujete obdarovať svojho blízkeho kvetmi? Skúste vyskúšať obchod Kvety pre vás. Ako ušetriť na nákupe v Kvety pre vás maximum? Nezmeškajte žiadne Kvety pre vás zľavy a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a radujte sa z krásnej kytice.

Kvety pre vás zľavy

Máte naponáhlo a zabudli ste na sviatok svojej polovičky? Objedajte si kyticu kvetov od Kvety pre vás a v rámci Bratislavy ju budete mať doma už za 1-2 hodiny. A navyše ešte môžete ušetriť. Každý deň obchod ponúka nové Kvety pre vás zľavy. Nezabudnite sledovať Tipli a my vám prinesieme aktuálne dlhodobé akcie.

Kvety pre vás zľavový kupón

Prinášame vám vždy aktuálne informácie o Kvety pre vás zľavovom kupóne ktorý môžete použiť na kyticu, ktorá je práve za zvýhodnenú cenu. Sledujte spolu s nami všetky výhody.

Kvety pre vás vernostný program

Neváhajte a zaregistrujte sa do Kvety pre vás vernostného programu a ušetrite! Za každý nákup zbierajte bonusové body. Za každý nákup získate 5 % naspäť vo forme bonusových kreditov. Tie môžete premeniť a uhradiť s nimi ďalší nákup. Pri využití platí, že 1b = 0,5 € zľava. Zbierajte body a ušetrite.

Kvety pre vás doprava zadarmo

Objednajte si kyticu krásnych kvetov a v rámci Bratislavy máte Kvety pre vás dopravu zadarmo. Pri osobnom prevzatí kytice v Ružinove na ulici Pnárenská2, ušetríte až 5 %. Využite túto ponuku ak máte cestu okolo.

Tipli ešte výhodnejší nákup

Nezabudnite sa registrovať u nás na Tipli a využívajte cashback systém s ktorým budete odmeňovaný. S každou online objednávkou vám vrátim % z vášho nákupu. Nakupujte výhodnejšie a bez výčitiek s Tipli.sk.

Internetová predajňa Kvety pre vás poskytuje špecializované služby v oblasti kvetinárstva. Objednajte si kyticu podľa obrázku alebo si sami povedzte čo so nej chcete. Nezabudnite, že v rámci Bratislavy máte dopravu zadarmo. Urobte radosť svojim blízkym.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo