V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s Lidl

Nakupujte kvalitné potraviny, drogistický tovar, voľnočasové či športové oblečenie, alebo pomôcky pre vaše koníčky v sieti predajní Lidl. Nemecké predajne Lidl prinášajú svojim zákazníkom stabilne nízke ceny. Využite Lidl zľavy a nakupujte ešte výhodnejšie.

Lidl akcia

Chcete mať vždy prehľad o možnosti nakúpiť za skvelé ceny? Nezabudnite sledovať Tipli a vždy budete vedieť, aká je aktuálna Lidl akcia. Ušetrite svoj rodinný rozpočet. Nakupujte rozumne. Pravidelne pre vás dopĺňame nové informácie o práve prebiahjúcich zľavách.

Lidl súťaž

Nakupujte v Lidl a máte možnosť zapojiť sa do Lidl súťaže. Predajca si pre svojich zákazníkov vždy pripravý zaujímavý balíček lákavých cien. Sledujte webové stránky Lidl.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie o súťaži, ktorá je aktuálna.

Lidl leták

Prelistujte si pravidelne Lidl leták a majte vždy poruke všetky informácie o akciových ponukách. Preverte si Lidl otváracie hodiny a môžete nakupovať. Ako? Kliknite na predajnu a okamžite zistíte, odkedy dokedy je vami vybraná predajňa otvorená.

Nezabudnite sledovať Tipli❤

Sledujte Tipli a vždy budete mať najnovšie informácie o akciách, zľavových ponukách či aktuálne platných letákoch k dispozícii na jednom mieste. Je to pohodlné a rýchle. Nakupujte výhodne a šetrite čas aj peniaze.

Predajca potravín Lidl ponúka široký a hlavne kvalitný sortiment potravín, drogistického tovaru, ale aj produktov na voľný čas, turistiku, cvičenie, dámske, pánske a detské oblečenie. V predajniach Lidl nakúpite všetko, čo potrebujete. Nezmeškajte ponuku nakúpiť super veci za výhodné ceny. Sledujte Tipli a ušetrite.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo