V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v obchode Light in the box?

Internetový obchod Light in the box ponúka široký sortiment produktov v hlavných kategóriách – oblečenie, drobnosti a dom, záhrada. Prezrite si celú ponuku za skvelé ceny. Chcete vedieť, ako ušetriť na nákupe v Light in the box maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. S nami nezmeškáte žiadnu Light in the box zľavu ani výpredaj!

Light in the box zľavy

V eshope Light in the box nakúpite všetko, čo by nemalo chýbať vo vašej domácnosti a určite aj niečo navyše. Celosvetový predajca ponúka produkty za výhodné ceny. Prezrite si všetky Light in the box zľavy a nakupujte módne a kvalitné produkty. My sa snažíme upozorniť vás na všetky zľavy, aby ste o nich vedeli ako prvý.

Light in the box zľavový kupón

Využite Light in the box zľavový kupón na nákup vybraného tovaru. Na jednorazové akcie vás upozorníme a vy môžete potešte seba alebo svojich blízkych krásnymi módnymi kúskami s ktorými môžete zažiariť. S pomocníkom, ako je Tipli vám neunikne žiadna . Light in the box zľava

Light in the box výpredaj

Ešte výhodnejší nákup! Jedine v Light in the box výpredaji. Rušenie zásob, sezónny výpredaj alebo ukončenie výroby. To všetko môžu byť dôvody mega výpredaja a vy sa ho môžete zúčastniť. Neváhajte a prečítajte si Light in the box recenzie, ktoré sú skoro pri každom produktu a môžu vám pomôcť pri rozhodovaní nákupu vybraného tovaru. Prelistujte si Light in the box leták a nenakupujte v preplnených obchodných centrách. Všetko, či si vyberiete, si môžete objednať online.

Zaregistrujte sa k odberu Lightinthebox.com newsletteru a pravidelne dostanete informácie o exkluzívnych ponukách. Navyše si môžete prečítať Light in the box skúsenosti s produktami.

Light in the box Black Friday

Nákupné šialenstvo po celom svete! Áno to je Black Friday a aj internetový predajca Lightinthebox.com vám ponúka zľavový kupón na túto špeciálnu ponuku. A že sa nedá ušetriť ešte viac! Počkajte si na november a nebudete veriť vlastným očiam, aké zľavy na vás budú čakať.

Light in the box doprava zadarmo

Objednávku od Light in the box si môžete dať poslať rôznymi spôsobmi. Najlacnejší spôsob je klasická pošta bez možnosti sledovania balíčku. Cena balíčku je účtovaná podľa hmotnosti a minimálna cena nie je určená, takže pri ľahkých objednávkach sa môže naskytnúť Light in the box poštovné zadarmo. Pri nákladnejších balíčkoch odporúčame poštovné so sledovaním, ktoré stojí len 1 – 3 €. Ďalšou možnosťou je zrýchlená pošta a zrýchlená expresne za ktoré si už priplatíte viac.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Internetový predajca z celého sveta Lightinthebox.com ponúka široký sortiment a kvalitný tovar pre deti, ženy aj mužov. Produkty sa rozdeľujú do kategórií na oblečenie, drobnosti a dom a záhrada. Nakupujte tovar za výhodné ceny, ktorý za to stojí! Špeciálne ponuky a sezónne výpredaje čakajú len na vás!

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1636 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo