V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť na nákupe v Lindex?

Krásne, elegantné a pohodlné produkty od módnych návrhárov vám ponúka značka Lindex. Ako ušetriť na nákupe v Lindex maximum? Nezmeškajte žiadne Lindex výpredaje a zľavy! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a vyberte si svoje kúsky do šatníka.

Lindex zľavy

Lindex pravidelne usporadúva rôzne Lindex zľavy pre svojich zákazníkov. My sa budeme snažiť priniesť vám ich prehľad a včas vás informovať. Nezmeškajte využitie Lindex zľavového kupónu a ušetrite čo najviac

Staň sa členom klubu Lindex

Veľa inšpirácie, skvelých ponúk a pozvánky na eventy získate, ak sa stanete členom klubu More at Lindex. Využite LIndex zľavy, novinky, exkluzívne pozvánky, inšpirácie aj sezónne trendy o nových kolekciách. Členstvo môžete získať v kamennej predajni alebo na webových stránkach lindex.sk. Získajte More kartu s čiarovým kódom pomocou ktorého vás budú identifikovať. Čím viac budete nakupovať, tým viac budete dostávať špeciálne ponuky.

Lindex doprava zadarmo

Radi nakupujete z pohodlia domova? Vyskúšajte Lindex eshop, kde si necháte tovar zaslať na predajňu, ktorú máte najbližšie alebo môžete získať Lindex dopravu zadarmo.

Lindex nákupné šialenstvá

Lindex sa zapája do zľavových akcií. Jedným z nich je nákupné šialenstvo Lindex Black Friday, kde si v novembri môžete vybrať krásne kúsky na farebnú jeseň. Ďalšou akciou je Lindex Nákupy s Eitou, kde si môžete užiť až dva krát do roka zľavové akcie a nakúpiť svoje vysnívané kúsky za výhodné ceny na ktorých určite ušetríte.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.

Švédsky obchod Lindex vám prináša obľúbenú škandinávsku a elegantnú módu. Jednoduchý a nadčasový design, kvalitné materiály a dokonalý strih. V oblečení Lindex je radosť chodiť. Nakúpiť môžete v jednej zo Slovenských pobočiek alebo na eshope – Lindex.sk.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1636 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo