martinus.sk zľava a zľavové kupóny

Využite Martinus zľavové kupóny na vybrané druhy knižiek.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetrite v Martinus.sk?

Predajňa Martinus so širokým výberom kníh nás priláka svojim priateľským prístupom. Ako ušetriť na nákupe v Martinuse maximum? Nezmeškajte žiadny Martinus výpredaj a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a prečítajte si knižku na dobrú noc.

Martinus zľavy

Je čas aby ste si doplnili svoju zbierku kníh. Prezrite si ponuku v Martinuse knihy a nájdete typy pre celú rodinu. Čítajte, vzdelávajte sa a ušetrite na nákupe. Sledujte u nás vždy najnovšie Martinus zľavy a objednávajte to pravé pre vás.

Martinus knižný klub

Zaregistrujte sa do Martinus knižného klubu a využívajte výhody ktoré sú pre vás pripravené. Martinus klub získava možnosť zliav na vybrané tituly v kníhkupectvách na celom území Slovenska. Členovia klubu získavajú originálnu plátenú tašku k nákupu nad 19 €. A najkrajšia vec pomáhate nie len svojej peňaženke ale aj Dobrému anjelovi. Z každého nákupu venuje Martinus.sk 3 centy deťom z Dobrého anjela. Už sme vás presvedčili?

Martinus knižná šifra a knihy zadarmo

Každý sa môže zapojiť do Martinus knižnej šifry. Podstatou tejto skvelej hry v ktorej sa ukáže, ako ste zdatný v poznaní sveta knižiek je nájsť čo najväčší počet knižných titulov v jednom obraze. Každý deň sa ukazuje ďalší a ďalší kúsok obrazu, a vy môžete spoznávať hrdinov, známe postav, predmety alebo aj samotný dej. Ten najúspešnejší hráč dostane za každú správnu odpoveď Martinus poukaz na nákup v predajni Martinus.sk.

Martinus doprava zadarmo

Doručenie zadarmo v obchode Martinus získate pri objednávke ktorá presiahne sumu 49 €. Nedosiahnete takúto sumu? Nevadí, poštovné s platbou vopred stojí iby 1,99 €. Ďalšou možnosťou ako získať Martinus dopravu zadarmo je vydvihnutie objednávky v kamennej predajni.

Využite Martinus zľavové kupóny na vybrané druhy knižiek.
Najväčšie internetové kníhkupectvo Martinus.sk sa v roku 1990 stalo prvou súkromnou predajnou kníh na Slovensku. V roku 2000 vznikla internetová predajňa a teraz sa radí medzi najväčších predajcov kníh na Slovensku. Na webovej stránke Martinus.sk môžete nájsť katalóg so širokým spektrom knižných diel, odporúčania na čítanie ale aj DVD, spoločenské hry alebo si môžete vybrať kávu a čaj ku čítaniu dobrej knižky. Doplňte svoju knižnicu novými alebo aj staršími dielami a využite zľavy, ktoré vám Martinus ponúka .
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.