V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Metre maximum?

Veľkoobchodný predajca Metro ponúkajú široký sortiment produktov. Chcete vedieť ako ušetriť na nákupe vo Metro maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte.

Metro zľava pre zákazníkov

Väčšina z nás má obchod Metro v podvedomí. Ide o obchod pre zákazníkov - podnikateľov, ktorí si potrebujú vybaviť reštaurácie, bary, kancelárie ako potravinárskym, tak spotrebným tovarom. Metro neponúka pravidelne zľavové kupóny, ale napriek tomu ponúka veľa Metro zliav a špeciálnych akcií.

Metro leták online

Ideálny spôsob ako vedieť o najaktuálnejších Metro akciách je sledovať vždy Metro leták v danom sortimente tovaru. Ak ste stály zákazník, letáky si môžete nájsť vo svojej schránke, ale ak chcete byť ekologický, prezrite si Metro leták online na Tipli.

Metro HACCAP zadarmo

So strašiakom podnikateľov Certifikát HACCP vám teraz Metro pomôže. Členovia týmu v Metre vytvorili aplikáciu eHACCP a vy ju práve teraz môžete využiť. A čo všetko získate? Vytvoríte si sanitačný plán, získate HACCP certifikát, sanitačnú príručku a všetky informácie o HACCP a to všetko úplne zadarmo. Nie je to skvelá správa?!

Metro karta

Ste podnikateľ alebo živnostník? Zaregistrujte sa zadarmo pod IČOm a získajte Metro kartu a využívajte nízke veľkoobchodné ceny, atraktívne Metro akčné ponuky, široký sortiment produktov. Dostanete sa s nákupom nad 1 328 € mesačne? Máte nárok na Metro Zlatú kartu a všetky jej výhody.

Metro bonusový program

Ak sa stanete majiteľom Metro Zlatej karty BONUS ste zapojený do bonusového programu. Podmienkou je obrat v hodnote minimálne 3 000 € bez DPH za štvrťrok. Metro zľava sa vypočíta podľa celkového obratu za kalendárny štvrťrok a môžete dosiahnuť až 7 % bonus z obratu. Bonus je vyplácaný z celkovej sumy tovaru.

Veľkoobchodný predajca Metro poskytuje služby podnikateľom a podporuje ich činnosť. Ponúka kvalitný tovar pre všetkých podnikateľov od potravín po spotrebný tovar. Každý si tu nájde svoje a nákupy sú vždy výhodnejšie. Prezrite si podmienky registrácie a nakupujte bez starosti za výhodné ceny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1635 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo