V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Milk Agro zľavy pri každom nákupe

O zlacnených produktoch, ktoré Milk Agro pravidelne ponúka sa dozviete z aktuálneho Milk Agro letáku na Tipli. Milk Agro vydáva dva druhy letákov pre bežných spotrebiteľov a jeden leták pre Cash & Carry odberateľov. Leták ZľavoMilk je určený na dlhšie obdobie a letáky Milk Agro a Cash & Carry sa obmieňajú s týždennou pravidelnosťou.

Výška Milk Agro zľavy a bohatý výber zacnených produktov vás určite inšpiruje k nákupu v najbližšej predajni. Kvalitné slovenské výrobky za výhodnú cenu vám budú chutiť ešte viac.

Milk Agro súťaže pre všetkých

Milk Agro svojim zákazníkom spríjemňuje rok rôznymi súťažami. Súťažte na Vianoce, Veľkú noc alebo kedykoľvek počas roka len tak, pre radosť. Zapojte sa a vyhrajte, čo vám Milk Agro v súťaži ponúka.

Milk Agro vznikla v roku 1991. O rok neskôr bola otvorená ich prvá predajňa a postupne si získali stabilné miesto v slovenskom potravinárskom priemysle. Dnes Milk Agro okrem vlastnej značky mliečnych výrobkov SABI predáva a distribuuje aj iný potravinársky tovar. V súčasnosti je na Slovensku viac ako 180 maloobchodných predajní nachádzajúcich sa v mestách a obciach celého Slovenska. Ich prioritou je zákazníkom zabezpečiť pre vždy čerstvý tovar v dostatočnom množstve a kvalite.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo