V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Mountfield?

Mountfield ponúka široký sortiment produktov pre váš dom a záhradu. Prezrite si celú ponuku za skvelé ceny. Chcete vedieť, ako ušetriť na nákupe v Mountfield maximum? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetríte. S nami nezmeškáte žiadnu Mountfield zľavu ani výpredaj!

Mountfield zľavy

Jeden z najznámejších obchod so záhradnou technikou, nábytkom a ďalšími doplnkami Mountfield ponúka výhodný a komplexný nákup pre domácich majstrov. Eshop neponúka len široký sortiment, ale aj veľké množstvo Mountfield zliav, o ktorých sa môžete presvedčiť sami. Kúpte Mountfield bazén za skvelú celu a užite si kúpaciu sezónu celoročne.

Mountfield zľavovy kupón

Mountfield zľavový kupón môžete využiť na nákup vybraného sortimentu a my pre vás vyberáme a aktualizujeme všetky ponuky, ako prvý. Sledujte Tipli.sk, buďte v obraze a môžete ušetriť váš rodinný rozpočet.

Mountfield výpredaj

Využite možnosť ušetriť v Mountfield výpredaji, ale pozor, Mountfield zľava je časovo obmedzená. Zľavy sa zameriavajú vždy na určitú kategóriu záhradnej techniky, preto buďte v strehu a použite Mountfield zľavový kupón na to čo práve potrebujete.

Mountfield vernostný porgram

Zaregistrujte sa do vernostného programu Mountfield, získavajte aktuálne informácie o prebiehajúcich Mountfield akciách a dostanete zákaznícku kartičku s ktorou pôjdu nákupy jednoduchšie. Zákaznícka kartička vám prinesie okrem iného vybrané výrobky za klubové ceny, 10 % zľavu na servis a montáž nábytku, atraktívne produkty, ako odmenu a navyše s každým nákupom zbierate vernostné body, ktoré môžete vymeniť za Mountfield zľavový kupón a využiť zľavu na nákup.

Mountfield Black Friday

Nákupné šialenstvo pod názvom Black Friday, čiže čierny piatok, je veľmi obľúbený. Aj Mountfield rád poteší svojich zákazníkov a poskytne im v novembri zľavy navyše. My vám prinesieme ako prvý Mountfield zľavový kód, ktorý stačí zadať do nákupného košíka. Ušetrite na vybraný sortiment od päť do päťdesiat %.

Aktuálny Mountfield leták

Obchod o svojich Mountfield akciách informuje svojich zákazníkov pravidelne v Mountfield letákoch, ktoré môžete nájsť priamo vo svojej schránke alebo na pobočkách na celom území Slovenska.

Mountfield doprava zadarmo

Prečo nevyužiť pohodlie vášho domova a vybrať si tovar online. Ušetrite čas aj peniaze na dopravu. Zásielky do 70 kg v hodnote nad 40 € vám Mountfield pošle bez nároku na poštovné a balné. Váži vaša zásielka nad 70 kg a nie je možné ju doručiť balíkom? So službou Komfortná doprava získate Mountfield dopravu zadarmo. A to nie je všetko! Pri vybraných produktoch vám školení technici zadarmo zmontujú a sprevádzkujú váš tovar.

Obchod so záhradnou technikou, nábytkom, dielňou, bazénmi, náradím aj krmivom Mountfield ponúka široký sortiment a kvalitné služby pre všetkých domácich majstrov. Kvalitný a moderný tovar si môžete prezrieť v e-shope alebo 74 predajniach na celom území Slovenska. Šetrite vašu energiu a čas a objednávajte tovar z Mountfield.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1642 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo