V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Tölgyesi maximum

Špecializovaný predajca Nábytok Tölgyesi vám prináša široký výber postelí, matracov či roštov. V portfóliu nájdete najmä produkty od slovenských a českých výrobcov. Zabezpečte si kvalitný spánok za super ceny. Využite možnosť nákupov za akciové ceny a ušetrite.

Tölgyesi zľava

Dobrá a kvalitná postel vás nemusí stáť všetky vaše úspory. Nábytok Tölgyesi Šala priníša jedinečnú možnosť nakúpiť skvelé produkty za tie najlepšie ceny. Sledujte Tölgyesi zľavy a už nikdy neminiete na nákupoch ani euro navyše.

Tölgyesi zľavový kupón

Výhodné nákupy nábytku či novej postele, na ktorej sa vyspíte ako na tom najmäkkšom obláčiku sú možné ak využijete Tölgyesi zľavový kupón.

Tölgyesi výpredaj

Nezabudnite sledovať ani Tölgyesi výpredaj a nakupujte vybrané produkty za tie najnižšie ceny. Ak budete pravidelne pozerať aktuálne zľavy, vždy budete vedieť, ktoré produkty sú v ponuke za výpredajové ceny.

Tölgyesi leták

Majte vždy poruke všetky aktuálne informácie o zľavách či výpredajoch na jednom mieste. Sledujte Tölgyesi leták a už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na nákupy s výhodami.

Tölgyesi doprava zadarmo

Prezrite si produkty, ktoré Tölgyesi nábytok prináša. Na webových stránkach sú dostupné prehľadné katalógy, v ktorých si zaručene vyberiete. Využite dopravu zadarmo a ušetrite pri preprave nábytku k vám domov.

Špecializovaný predajca nábytku a postelí Tölgyesi ponúka široký sortiment matracov, roštov a postelí. Doprajte si kvalitný spánok na posteliach od slovenských a českých výrobcov.Buďte sa do každého nového rána dokonale vyspatí. Nakupujte so zľavami, využite výpredaj a ušetrite váš rodinný rozpočet.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo